Treść opublikowana przez xXxMAROKOxXx
-
Problem ze wskazaniem paliwa
-
Problem z klimatyzacją B6
Cześć wszystkim. Tak jak w temacie.. Mam problem z klimatyzacją. Problem zaczął się w zeszłym roku. Na początku okazało się, że to sprzęgiełko. Mechanik naprawił, klima działała aż miło. Pod koniec lata zaczęła świrować tzn. raz działała raz nie (econ włączał się z automatu). Od tamtej pory nie robiłem z tym nic. Zrobiło się ciepło i przydałoby się to naprawić. VCDS pokazywał błędy: 3 Faults Found: 01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent 00604 - Potentiometer Positioning Motor for Air Flow Flap (G113) 30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent 00819 - High Pressure Sensor (G65) 07-00 - Signal too Low Po skasowaniu został ten: 1 Fault Found: 00819 - High Pressure Sensor (G65) 07-00 - Signal too Low Od czego zacząć diagnozę? Klima jest nabita. Będę wdzięczny za pomoc.
-
Problem ze wskazaniem paliwa
Cześć wszystkim. Mam problem ze wskazaniem paliwa. Nie pokazuje prawidłowych wartości. Najczęściej leży na 0 i mam cały czas komunikat o braku ropy. Mam drugi zestaw z pływakiem (sprzedawca twierdził, że jest sprawny), jednak po podpięciu i zmianie pozycji pływaka sygnały są różne (na sucho z wyjętym całym wkładem). Raz pokaże prawidłowo, a raz nie.. Dodatkowa informacja to to, że co pewien czas dodatkowo zawiesza mi się w liczniku wskazówka temperatury. Bardzo rzadko, ale jednak.. Pomaga wyjęcie bezpiecznika. Jak zdiagnozować problem? Niestety nie mam na podorędziu drugiego licznika, ani innej B6 z której mógłbym wyciągać części. Mam B5 i Sharana, ale nie wiem czy ta informacja pomoże.. Błąd VCDS: 1 Fault Found: 00771 - Fuel Level Sensor (G) 30-00 - Open or Short to Plus
-
Problem z klapą bagażnika
Witam, Mam problem z klapą bagażnika. Zamek działa jak należy tzn. otwiera i zamyka. Po wjechaniu w dziurę lub inne nierówności na komputerze wyświetla mi otwarcie bagażnika. Bagażnik jednak jest zamknięty. Wygląda to na złe odbieranie sygnału.. Błędy: 5 Faults Found: 01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285) 49-10 - No Communications - Intermittent 01561 - Left Rear Door 61-10 - Won't De-Safe - Intermittent 01562 - Right Rear Door 59-10 - Can't Unlock - Intermittent 01562 - Right Rear Door 61-00 - Won't De-Safe 01332 - Door Control Module; Passenger Side (J387) 80-00 - Single-Wire Operation Od czego zacząć? Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
To już robiłem, ale wydaje mi się, że ktoś grzebał w instalacji za licznikiem i chciałbym to sprawdzić..
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Dodatkowe pytanie, czy jeśli odłączę akumulator, wyjmę licznik, sprawdzę jak wyglądają kable i włożę z powrotem na miejsce - coś się stanie, czy spokojnie odpalę samochód bez zabawy z komputerem?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Cześć, licznik mi wariuje. Pokazuje błędne wskazania temperatury i ropy w baku. Licznik to 8E0 920 900 G. Według tabeli wszystko pasuje. Mam pytanie, czy jeśli dorwę identyczny licznik obejdzie się bez kodowania i podmianka p2p?
-
Regeneracja turbo AWX czy kupno używanej?
Zakupiłem zregenerowaną turbinę wraz z odsyłką mojej uszkodzonej. Zajęła się tym firma z Iławy. Koszt 600 zł + olej i filtr 160 zł + mechanik 200 zł. Temat do zamknięcia.
-
Regeneracja turbo AWX czy kupno używanej?
Cześć, pytanie jak w temacie. Padło mi turbo w AWX i zastanawiam się nad kupnem używanej. A może regenerować? Czy ktoś korzystał z tych usług? http://allegro.pl/turbina-turbo-afv-awx-bgw-bpw-vw-skoda-regeneracja-i6539652870.html http://allegro.pl/turbina-passat-a4-a6-130km-717858-awx-avf-turbo-i6672126978.html?bi_s=ads&bi_m=p2,3&bi_c=214433 http://allegro.pl/regeneracja-turbosprezarki-turbosprezarka-turbina-i6706914596.html Pozdrawiam,
-
"Palący" się zamek tylnej klapy
Wymieniam zamek. Czy wiecie może jakie powinno być napięcie na kablu dochodzącym do zamka?
-
"Palący" się zamek tylnej klapy
Witam, Mam niestety problem z zamkiem tylnej klapy. W pewnym momencie "siadł". Ok, rozumiem, potrafią się zepsuć. Kupiłem używkę, zamontowałem. Działała przez tydzień i znowu to samo. Stwierdziłem, że do 3 razy sztuka. Zakupiłem kolejny zamek. Zamknął się raz - i powtórka z rozrywki. Z zamka śmierdzi spalenizną. Wilgoci brak. Za 1 razem stwierdziłem, że może to wina automatycznego otwierania ze sprężynkami, ale zdjąłem je i niestety 2 oraz 3 zamek wykluczyły winę mocnego nacisku poprzez sprężynki. Gdzie szukać problemu? A4 B6 Avant 2001r Będę wdzięczny za pomoc..
-
Nie można zamknąć bagażnika B6 Avant
Czy wszystkie w B6 avant pasują do siebie p&p?
-
Nie można zamknąć bagażnika B6 Avant
Klapa odbija. Ten zaczep w zamku, który odpowiada za zamknięcie nie działa.
-
Nie można zamknąć bagażnika B6 Avant
Witam, Od kilku dni nie mogę zamknąć bagażnika. "Dzyndzel", który powinien się zamykać nie daje się zamknąć nawet ręcznie. W czym szukać przyczyny? Czy do wymiany jest cały mechanizm? Szukałem na forum rozwiązania problemu jednak zdecydowana większość osób miała problem z otwarciem a nie zamknięciem Jeśli do wymiany jest cały mechanizm to czy pasuje z sedana? Ewentualnie może poratuje ktoś numerami części? Dzięki za rady, Marek.
-
audi-maniacy z ełku i okolic
Panowie, mam mały problem :/ Muszę wymienić licznik (wariują mi wskazówki temperatury i paliwa w zbiorniku). Czy jest tu ktoś kto by się podjął zabawy i ile taka zabawa kosztuje ?
-
Brak nawiewu przy niskich temperaturach
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Jutro sprawdzę każdą opcję. Problem jest taki, że przy niskich temperaturach i zimnym samochodzie nie startuje kompletnie nic. Na klimatroniku mogę ustawić wszystko, ale nie słychać by coś reagowało. Miałem kiedyś b5 z klimatronikiem i takowego problemu nie zauważyłem.. Temat zakończony. Po wymianie płynu chłodniczego problem zniknął. Jego temperatura zamarzania była bliska 0.. Do zamknięcia
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Witam, Proszę o pomoc w rozkodowaniu, z którymi silniczkami mam problem. 4 Faults Found: 00604 - Potentiometer Positioning Motor for Air Flow Flap (G113) 30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent 01273 - Fresh Air Blower (V2) 30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent 01273 - Fresh Air Blower (V2) 29-10 - Short to Ground - Intermittent 00819 - High Pressure Sensor (G65) 07-00 - Signal too Low Ostatni błąd - wiem, czujnik. Dłuższy temat Dziękuję z góry za pomoc
-
Brak nawiewu przy niskich temperaturach
Witam wszystkich, mam nadzieję, że piszę w odpowiednim dziale. Otóż mam pewien problem. Gdy wsiadam rano do auta (temperatura na zewnątrz od -2 do +3) nie działa mi ogrzewanie. Na klimatroniku wszystko wygląda ok. Natomiast z nawiewów nie leci żadne powietrze. Ani ciepłe ani zimne, niezależnie jak ustawię. Sytuacja wraca do normy gdy rozgrzeję samochód do 90 stopni, zgaszę i odpalę ponownie. Wtedy ogrzewanie działa tak jak należy.. Czy ktoś miał podobną sytuację? Dodam, że to Audi kupiłem w tym roku i to pierwszy sezon zimowy z tym B6..
-
Pompa Vacum
Witam, mam a4 b6 1.9 131 km 2001r (październik). VIN WAUZZZ8EX2A122022 Mechanik stwierdził, że muszę wymienić pompę vacum. Wiem, że aktualnie siedzi Bosh (aluminium). Szukając na aukcjach znajduje różne numery i modele. Czy moglibyście pomóc w dobraniu? Numerów swojej nie posiadam :/ Znam temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229374-dzialanie-montaz-wymiana-vacum-pompy/ Z tym, że gdy widzę po używkach, że są różne nawet przy takim samym nr to sam już nie wiem... Przykład: https://www.olx.pl/oferta/vacum-pompa-1-9-tdi-2-0-tdi-passat-b6-audi-a3-8p-leon-octavia-bkp-bkd-CID5-IDd3qRW.html#8db2299383 i druga http://allegro.pl/pompa-vacum-vw-golf-iv-bora-1-9-tdi-038145209-i6560629143.html#imglayer Po budowie widać, że w tej z olx czegoś brakuje?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Sprężynki zabrane. Znajomi tak się ucieszyli, że zamawiam kolejne od Penty W dziale sprzedam, akurat są na sprzedaż, ale zielone. Zerknij: a4-klub.pl/index.php?/topic/367914-sprezynki-nr-katalogowy-penta-sz-801020-x-032-automatyczne-otwieranie-klapy/
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Kumpel z A4B7 wspominał, że weźmie. Jeśli nie będzie chciał to odsprzedam dla Ciebie
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Na jakich silownikach skladasz? Na tych: http://allegro.pl/silownik-teleskop-klapy-bagaznika-audi-a6-c6-kombi-i6091564983.html Już złożyłem. Niestety teraz zauważyłem, że zamówiłem 4 szt niebieskich sprężynek (pomyłka). Z chęcią wymienię się 2x niebieskie na 2x zielone. Ktoś chętny? PS. Klapa opadła o jakieś 2-3 mm.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Sprężynki dzisiaj doszły. Całość już leży u mnie na stole. Składam do kupy i zobaczymy jak to działa ;]
-
Zablokowane oparcie tylnej kanapy Avant
Przejrzałem przed chwilą całe zrób to sam B6/B7. Nic takowego nie znalazłem. Nie twierdzę, że nie ma, ale może coś opuszczam?
-
Zablokowane oparcie tylnej kanapy Avant
Witam, Z tym problemem borykam się od czasu zakupu swojej B6. Wcześniej nie przeszkadzało, teraz zaczęło mocno doskwierać. Nie składa mi się oparcie tylnej kanapy. Z jednej strony dźwigienka wyłamana, z drugiej jest, ale i tak nie można jej otworzyć. Wygląda na to, że coś trzyma w środku. Pytanie - jak zdjąć to oparcie, żeby dobrać się do zamka? Pozdrawiam, Marek.