Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To chyba Eta Beta za 5000 za komplet :polew:

Opublikowano

a mialo byc czarno :gwizdanie: pazdzioch :cool1:

jak znajdę białą fele,lub taką godną pomalowania,to sie sprężę i będzie black and white :naughty:

to jest mój ideał,taka fele planuje :kox:

rieger-tuning-audi-a4.jpg

taka wlasnie ma muskel --- napewno nie byla tania :)))

auto piekne z zewnatrz tylko czemu tak spaprane w srodku wrrrr -- to byl jeden z powodow dlaczego nie kupilem a6 bo srodki maja podobne

mam nadzieje tylko ze po lifcie poprawia srodeczki

tomek a nad Twoja czarna czycha juz inspektor :))))

Opublikowano

ta biala b8 to cudo jeszcze chyba nie widzialem takiej pieknej b8 :slina:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: sorry za OT kozaki12 w takim razie nic nie widziałeś :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Zanim założysz takie fele,to zadzwoń najpierw do kolesi bez karków,że po nich znowu podjedziesz na akcję, bo ci je na pewno zwiną.... ..no chyba,że przekonałeś kogoś do sprzedaży garażu :cool1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

u siebie wszystkie łyse pały mam ogarnięte,nawet mi auta pilnują,zresztą sam wiesz :decayed: :gwizdanie:

ale zawsze może ktoś na gościnne występy wpaść :disgust:

jeszcze te chodzą mi po głowie,u Wojtka_A4 fajnie się prezentują,ale ja bym chciał zobaczyć je w białym kolorze :cool1:

może ktoś by dał rade pomalować je w VT :)

Wojtek_A4,mam nadzieję,że nie będziesz miał pretensji :wink4:

caadf11d4987daaa.jpg

Opublikowano

slr-ki ladne mniam

ale kupuj parami ::))

Opublikowano

caadf11d4987daaa.jpg

Opublikowano

:decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

KOZAK :kox::cool1:

Opublikowano
  • Autor

caadf11d4987daaa.jpg

do setki rys na twoim aucie,dorzucę jeszcze kilka na najbliższym spocie :cool1:

PS.dobre :polew::good:

Opublikowano

nie no te biale sa wyjebane :)))))))))) takie kup bo beda jak widac idealnie pasowaly :))))) :kox: :kox: :polew:

Opublikowano

u siebie wszystkie łyse pały mam ogarnięte,nawet mi auta pilnują,zresztą sam wiesz :decayed: :gwizdanie:

ale zawsze może ktoś na gościnne występy wpaść :disgust:

jeszcze te chodzą mi po głowie,u Wojtka_A4 fajnie się prezentują,ale ja bym chciał zobaczyć je w białym kolorze :cool1:

może ktoś by dał rade pomalować je w VT :)

Wojtek_A4,mam nadzieję,że nie będziesz miał pretensji :wink4:

caadf11d4987daaa.jpg

No co Ty :)

Tylko pamietaj, ze mnie odrzuciła jakość tych felg... :wallbash:

Ale wyglad mega Ok :wink4:

Opublikowano

Ciekawe jak cena z ori.

Opublikowano

Ciekawe jak cena z ori.

4700euro z gumami na to mam 20% rabatu zalatwiac ??? :kox:

Opublikowano

Tomeks jak ty kupisz ten felunek to Karki na 1000% wysadzą cię na pierwszych światłach z furmanki :baseball::vava:

Więc powinieneś do tych felg dokupić sobie jeszcze to(będzie pasować)

http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_proteze-t139420.0.html

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

JAk Tomeks zmieni kola to ja wtedy zaloze 14' :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

JAk Tomeks zmieni kola to ja wtedy zaloze 14' :decayed:

ja mu je wypoleruję włosami z klaty :naughty::decayed:
Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew:

JAk Tomeks zmieni kola to ja wtedy zaloze 14' :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

JAk Tomeks zmieni kola to ja wtedy zaloze 14' :decayed:

ja mu je wypoleruję włosami z klaty :naughty::decayed:

jesteście świadkami

Gili poleruje,Bieniek śmiga sezon na 14" :cool1:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

JAk Tomeks zmieni kola to ja wtedy zaloze 14' :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

JAk Tomeks zmieni kola to ja wtedy zaloze 14' :decayed:

ja mu je wypoleruję włosami z klaty :naughty::decayed:

jesteście świadkami

Gili poleruje,Bieniek śmiga sezon na 14" :cool1:

zalezy jeszcze co chce polerowac bo nie napisal ze auto :polew::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.