Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobre 2.0 TDI istnieją ale sens wypowiedzi był zgoła inny :) chodziło mi, że wujek tomeks jest cool kierowcą :)

Opublikowano
  • Autor

wujek tomeks jest cool kierowcą :)

i przystojnym :decayed:

Opublikowano

zchipsuj w końcu swoje 2.0 i się zmierzymy :cool1:,jak wygrasz,dam ci swoje majtki :decayed:

On ma chyba za duzy przelot na czipke :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

zchipsuj w końcu swoje 2.0 i się zmierzymy :cool1:,jak wygrasz,dam ci swoje majtki :decayed:

On ma chyba za duzy przelot na czipke :naughty::decayed:

no tak :),to chyba jedyny gość na forum,który przekręcił licznik w B7 :gwizdanie:

Opublikowano

dobre 2.0 TDI jest lżejsze i lepiej wymiata od auta wujka Tomeksa

wszystko w temacie :naughty:

mydlo jak chcesz dostać po pupie od B6 w automacie, to możemy stanąć na Matarni, jak będziesz wrzucał trójkę, ja będę na końcu parkingu :gwizdanie:
Opublikowano

Tomek dopiero zobaczyłem Twój wątek - bardzo ładna furka a na żywo jeszcze ładniejsza ....

Opublikowano

zchipsuj w końcu swoje 2.0 i się zmierzymy :cool1:,jak wygrasz,dam ci swoje majtki :decayed:

On ma chyba za duzy przelot na czipke :naughty::decayed:

no tak :),to chyba jedyny gość na forum,który przekręcił licznik w B7 :gwizdanie:

to wychodzily takie z 200 maks na liczniku ? :decayed:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

zchipsuj w końcu swoje 2.0 i się zmierzymy :cool1:,jak wygrasz,dam ci swoje majtki :decayed:

On ma chyba za duzy przelot na czipke :naughty::decayed:

no tak :),to chyba jedyny gość na forum,który przekręcił licznik w B7 :gwizdanie:

to wychodzily takie z 200 maks na liczniku ? :decayed:

mowa o przebiegu :naughty:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 10:08_________________________________________________ :kox:

Opublikowano

PAdlina,zniszczona,nie jedzie i w ogole pomorska popelina :naughty:

Opublikowano
  • Autor

PAdlina,zniszczona,nie jedzie i w ogole pomorska popelina :naughty:

nie rób OT w tak zacnym temacie :angry:

Opublikowano

TA fura to jedno wielki OT wsrod tylu ladnych samochodow.

Opublikowano
  • Autor

TA fura to jedno wielki OT wsrod tylu ladnych samochodow.

japierdole :wallbash:

co zazdrość potrafi zrobić z człowiekiem :disgust:

...jeszcze dzisiaj na spocie płakał,skomlał,żebym tylko go zauważył,spojrzał,odezwał się choć jednym słowem,a teraz co :angry:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Projekt sciema?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Sciemnia, ze cos robi :wink4::decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 11:03_________________________________________________Hallo??Jezdzi jeszcze?? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Robi SWAPa na 1,6 na mono wtrysku + LPG z B4 bo nie radzi sobie na drodze z mocą klekota :)

Opublikowano
  • Autor

Hallo??Jezdzi jeszcze?? :naughty

ciebie wciąż objeżdża :gwizdanie:

Opublikowano

Hallo??Jezdzi jeszcze?? :naughty

ciebie wciąż objeżdża :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 23:15_________________________________________________Masz Tomaszku pamiątkę :naughty:

http://www.youtube.com/watch?v=jcYbGeT0zCM&feature=player_embedded

Opublikowano
  • Autor

to przez to,że przez CB powiedziałeś,żebym wrzucił na luz i przy gazował,bo chcesz posłuchać jak mruczy zdrowe 2.5TDI :cool1:

po czym oboje z Ogrem ruszyliście z kopyta :angry:

Opublikowano

Hallo??Jezdzi jeszcze?? :naughty

ciebie wciąż objeżdża :gwizdanie:

Mozliwe,ale z lepszym kierownikem :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.