Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzesie na jałowym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.problem jest taki ze bardzo rzuca silnikiem na wolnych obrotach jak sie go zapali rano przez chwile jest ok a za pare chwil coraz gorzej stopniowo.innych objawow brak no moze troche gorzej pali.moc jest w trakcie jazdy zadnych szarpniec.zrobione pompki bo dwie byly rozleciane tzn rozpiely sie sprezyny i przypuszczalem ze to to bo i dawki na to wskazywaly ale nie.wiazka nowa,wyczyszczony egr,zadnych bledow na kompie rozrzad ok .koncza mi sie pomysly.prosze o jakies rady

Opublikowano

kolego jest dużo o tym, co może być przyczyną

Opublikowano

dużo by pisać poduszka silnika, dwumas (wciśnij sprzęgło i zoabcz czy jest tak samo), poduszka pod skrzynią biegów, itd

Opublikowano
  • Autor

dwumas wykluczony poduszki ok.nie jest to jakies delikatne telepotanie tylko calkiem porzadnie rzuca jakkby pracowal na 3

Opublikowano

Masę tego na forum !!!

Szukaj a znajdziesz

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Masę tego na forum !!!

Szukaj a znajdziesz

Opublikowano

siemka.

Mialem a raczej mam tak jak Ty mowisz na jalowym trzesie cala buda na poczatku myslalem ze to pompowtryski bo tam jeden pokazywal na kompie wyzsze wartosci ale zwlekalem z tym dolalem plyn do czyszczenia wtryskow ale troche jakby ustalo z tym ze zaobserwowalem ostatnio ciekawszy poblem otoz jest to jak niektorzy tutaj na forum pisali ze to plecionka i byc moze jakas guma ktora trzyma tlumik bo siedzialem w aucie mialem go juz zgasic i nagle cos stuknelo jakby wlasnie wydech sie obil o podloge, pojade do polski i wymieniam odrazu. Normlanie auto jest jak nowe zapierdziela jak jechalo nie wiesza sie zaden tryb awaryjny ani nic tylko te telepawki juz mnie zaczynaly denerwowac i dodam jeszcze ze jak jest wlaczona klima to tego nie bylo wiec tak jakby to nie byl wtysk tylko jakas mechaniczna rzecz. pozdrowionka

Opublikowano

zalej prepara do czyszczenia wtrysków np. motul system clean, jak będzie lepiej to znaczy, że to wina pompek, a najlepiej wykonaj logi... :hi:

Opublikowano
  • Autor

mam drugie wtryski na podmianke tylko tamte sa od 115 konnego.mozna zalozyc na probe?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.