Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak dodać zdjęcie lub załącznik?


boguki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po zmianie na forum nie mogę dodawać zdjęć do postów. Nie wiem czy mam to gdzieś zablokowane bo nie mam takiej opcji przy edycji wiadomości.

W ustawieniach konta "zaawansowane opcje dodawania załączników" mam włączone, jednak:

Uprawnienia umieszczania postów

Możesz zakładać nowe wątki

Możesz pisać wiadomości

Nie możesz dodawać załączników

Możesz edytować swoje posty

Pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz taki klawisz insert image, najpierw wstawiasz fotkę np. na postimage a potem przy pomocy tego klawisza wstawiasz link i działa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wrzucasz zdjęcie na jakiś serwer np. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting , kopiujesz sobie link do niego i w oknie odpowiedzi na forum wciskasz ikonkę z obrazkiem. Wyskakuje Ci zakładka żeby podać adres url i tam wklejasz link do zdjęcia i gotowe

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie sierota:facepalm:

W ustawieniach ogólnych konta/Interfejs edytora postów -miałem ustawiony podstawowy edytor i te opcje wogóle mi się nie pokazywały... i tak myślę o czym wy do mnie piszecie...:kox:

Dopiero po przełączeniu na standardowy edytor pokazały się emotikonki, dodawanie zdjęć i w końcu normalny edytor:)

Dobra, nie śmiać się:doh::polew:

Temat można przenieść do kosza

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

Ale ze mnie sierota:facepalm:

W ustawieniach ogólnych konta/Interfejs edytora postów -miałem ustawiony podstawowy edytor i te opcje wogóle mi się nie pokazywały... i tak myślę o czym wy do mnie piszecie...:kox:

Dopiero po przełączeniu na standardowy edytor pokazały się emotikonki, dodawanie zdjęć i w końcu normalny edytor:)

Dobra, nie śmiać się:doh::polew:

Temat można przenieść do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...