Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka jest Minimalna ilosc środka chłodzacego żeby klima wciąż działała???


kudalty66

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jak w temacie, wczoraj nabiłem klimę, moja słabo ale jeszcze działała, maszynka w warsztacie od klimy zciągnęła 180g, oleju zero,.

nabijając weszło 700 i tyle ma być + olej,.

moje pytanie czy możliwe jest żeby przy 180 gramach z 700 jeszcze klima działała, czy warsztat nabijając klime nabija klientów w butelkę???

dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie czynnika bylo kiedys troche powyzej 100 gram juz nie pamietam dokladnie i klima cos tam marozila ale marnie- jesli chodzi o to

co do kompresora to nie zastartuje dopiero wtedy kiedy uklad jest calkowicie rozszczelniony lub sam kompresor ulegl uszkodzeniu lub ktorys z podzespolow

poza tym mogles wybrac warsztat z maszyna gdzie dostaniesz paragon (wyciag z maszyny) co maszyna zrobila i w jakim czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinałem się ostatnio pod urządzenie i odessało mi 250g czynnika i 0 oleju. Klima działa po nabiciu podobnie lub tak samo jak przed nabiciem - w sensie całkiem przyzwoicie, chociaż nie mam porównania. Nabito 700g czynnika i 10g oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie czynnika bylo kiedys troche powyzej 100 gram juz nie pamietam dokladnie i klima cos tam marozila ale marnie- jesli chodzi o to

co do kompresora to nie zastartuje dopiero wtedy kiedy uklad jest calkowicie rozszczelniony lub sam kompresor ulegl uszkodzeniu lub ktorys z podzespolow

poza tym mogles wybrac warsztat z maszyna gdzie dostaniesz paragon (wyciag z maszyny) co maszyna zrobila i w jakim czasie

mam ten wydruk, także dzieki za odpowiedzi, wydruk prawde mówi, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ma być nabite czynnika to jest zapisane w tabelach dokładnie u siebie w B6 mam 500gram i tyle ma być czynnika w układzie.Jak jest za dużo to tez jest nie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem ostatnio tez z klima i z mojej sciagnelo 374g czynnika i 6ml oleju.Natomiast nabilo mi 506g czynnika i 10ml oleju i teraz chlodzi mi mocno klima a przed nabijaniem tez chlodzilo ale slabiej.Pytalem tego faceta w warsztacie jaka ma byc temperatura gdy normalnie klima dziala to powiedzial ze w granicach od 6do 9 stopni na wylocie z wlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...