Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Czarne 1.6 z podtlenkiem elpidżi ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie!

motor 1.6 AHL 101 koników, rocznik '98

z wyposażenia:

bezkorbowe szybki na przedzie

el. lusterka

klima

Bose (8 głośników, wzmacniacz i zmieniarka)

kierownica trójramienna od S-line

centralny z pilota z domykiem szyb

jaśki

co planuje..?

w miarę możliwości $ chcę do przyszłego sezonu:

- wymiana tłumika środkowego, końcowego, kata i siatki przed katemZROBIONE

- lampy zespolone po II lifcie

- felga 17'' bądź 18'' :naughty:ZROBIONE

- troszkę gleby

- aluminiowe ramki na zegary

- zmienić audio

- podłokieć z serii w jakiej mam siedziska ZROBIONE

- dopełnić klime (działa i chłodzi ale przeciągu nie robi)

- naprawić przedni zderzak (jakiś chvj 1,5m od garażu postawił sobie 20cm drążek żeby mu się wrota nie otwierały szerzej, cofając zawadziłem i wyrwałem zderzak z prawej str):kwasny: ZROBIONE

- ZMNIEJSZYĆ SPALANIE HAHAHAHAHAHAHA :polew:

- zmienić przedni grill ale jeszcze nie wiem na jaki ZROBIONE

- możliwe że przyciemnić troszkę szyby

- zmienić końcówkę tłumika albo cały końcowy na jakiegoś ultera

- dokupić lewarek tj. podnośnik - może ktoś z forumowiczów ma? ZROBIONE

92934153105830068680_thumb.jpg 33044322076813463985_thumb.jpg 75374108750909263827_thumb.jpg 55043903916927302926_thumb.jpg 32007883992070309805_thumb.jpg 86306911553852273754_thumb.jpg 63403890565661029929_thumb.jpg 67695308850665487664_thumb.jpg 07715742360693574032_thumb.jpg

Opublikowano

A może jakieś foto? hm???

Opublikowano
  • Autor

no przecież zdjęcia są wstawione, ja je elegancko widzę :kwasny:

Opublikowano

nieźle się ta bryka prezentuje :)

do zmian proponuje jeszcze wywalić te gumowe wycieraczki i wrzucić welurowe dywaniki.

Opublikowano
  • Autor

welurowe mam, fakt bardzo przyjemne dla oka.. ale te gumiaki nie są wcale takie złe, dedykowane do tego modelu mają oczka na zaczepy w podłodze.. no i to prezent od taty na gwiazdke :facepalm: więc nie wypada ich nie wozić :)

swoją drogą ost puszka browara kumplowi pękła, welur by zalało i poleciało by w podłoge, a takto zostało na gumiaku

Opublikowano

nie, no jak prezent, to faktycznie nie wypada zmieniać :)

Opublikowano

ile Ci to pali?

Opublikowano
  • Autor

dokładnie Ci nie powiem bo nie tankowałem pod korek, a z tankowań wychodzi mi 10 przy spokojnej a 13 przy targaniu na każdym biegu do 6ooo obrotów

zobaczymy ile mi zejdzie jak wymienie sondę, bo na vagu odczytałem że pracuje w za dużym zakresie napieć

Opublikowano

"- dokupić lewarek tj. podnośnik - może ktoś z forumowiczów ma?"

ja mam, jak cos to na PW

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

witam po długiej przerwie :)

tak jak planowałem, wpadł łokieć w kolorze siedzisk, wpadły felgi 17" z oponami 225/45 przód nexen n3000 tył pirelli pzero rosso mo

a dzisiaj zagościł czarny grill, tzn zmodziłem ori na czarny połysk :)

WP_20130411_001.jpg WP_20130411_005.jpg WP_20130411_007.jpg WP_20130411_008.jpg WP_20130411_009.jpg WP_20130411_011.jpgWP_20130411_012.jpg WP_20130411_014.jpg WP_20130408_003.jpg

Opublikowano

To są borbety ?

Opublikowano

czym robiles grill na czarno?

Opublikowano

No właśnie jaka farba ? dawałeś podkład na to ?

Opublikowano
  • Autor

a więc tak, czy felga borbet, nie mam pojęcia a przyznam się szczerze, że nie pomyślałem że z tyłu może być nazwa :facepalm: niedługo będę robił samoregulacje z tyłu to zerknę, ale patrząc na cenę to jeśli to borbet to chyba kolesiowi dopłacę :grin:

grill, nie chciałem matowego, a malowanie w połysk = dużo roboty i duże koszta, kupiłem metr bieżący folii ploterskiej czarny połysk (cena za m2 16zł)

na dobrą sprawe okleić można za 4zł bo potrzebny jest kawałek o długości 25cm, poza tym nie wiem jak zachowałby się malowany grill (odpryski itp.) no i + za to, że zrywamy folie i mamy ori

potrzebne do oklejenia wiadomo folia grill :naughty: nożyk do tapet albo skalpel, suszarka i najlepiej druga osoba do pomocy

całość podpatrzona Zobacz temat - Mod Grill-a za 2,50 pln...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.