Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z nagrywaniem płyt...


Rekomendowane odpowiedzi

siema

ostatnio potrzebowałem nagrać zdjęcia na płyty no i normalnie wrzuciłem płytkę odpaliłem nero wybrałem pliki i leci... do 13%. I koniec. dalej nie idzie.

no to myślałem, że płyta zj***na to kupiłem drugą... i to samo. kupiłem trzecią płytę i pojechałem do kuzyna, ten odpalił windowsa media playera i nagrywa... i kaplica - u niego to samo. pieprzyć te zdjęcia, ale problem w tym, że nie idzie teraz nagrać żadnej płyty ani u mnie ani u niego, poprostu zepsułem mu kompa ;p

możecie mi pomóc coś z tym zrobić? co mogę spróbować sprawdzić? i co mogło spowodować taką awarię? w grę nie wchodzi formatowanie kompa, a przynajmniej nie teraz. podejrzewam bardziej problem oprogramowania niż techniczny, bo wcześniej nagrywarki działały bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę twój opis jest nie zrozumiały, po niedanej próbie pojechałeś do kuzyna ...z czym???? z płytą czy z nagrywarką?? Czy poprostu u kuzyna też nie działa nagrywarka??

Podczas wystąpienia tych 13% komputer się zawiesza, czy tylko nie posuwa się do przodu proces nagrywania?? Płyty które kupiłeś były tej samej firmy?? Czasami zdaża się tak, że te gorsze nagrywarki nie chcą współpracować z każdą zakupioną płytą. Trzeba by też się przyjżeć uruchomionym procesom w menadżerze zadań. Można też spróbować wypalić płyty innym programem.

Z twojego opisu wynika jeszcze milion innych ewentualnych rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2 nieudanych próbach pojechałem do kuzyna ze zdjęciami na pendrive i nową płytą - każda płyta była innej firmy. Kuzynowi do tej pory działała nagrywarka. Przy 13% można pracować na kompie, ale jak się kliknie anuluj albo zakończ to się wszystko zawiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłeś mu jakiegoś wirusa na pendrivie..hehehe :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wcześniej napisał sprawdź komputer oraz pena jakimś antywirem (darmowy to np. avast), a potem daj znać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kuzyn ma jakiegoś niby dobrego antywirusa i nic mu nie wykryło.

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

sprawdziłem kompa avastem - nic nie wykryło.

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

sprawdziłem kompa avastem - nic nie wykryło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...