Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nawigacja, a oryginalne głośniki audi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie kompatybilności urządzeń nawigacyjnych z oryginalnymi głośnikami w audi a4b5. Dokładniej, czy nawigacja która oferuje odtwarzanie mp3 jak np. http://moto.allegro.pl/item353682214_nawigacja_cala_europa_2gb_pl_mp3_procesor_400.html jest możliwa do podłączenia i prawidłowego działania z tymi głośnikami? Jesli nie, to czy można to jakoś obejść. Bede wdzieczny za ew. sugestie, porady. pzdr :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli masz ori radio i nie ma one podłączenia pod zmieniarke to nie podłączysz tej navi ani żadnej innej, nie orginalne radia mają przeważnie wejście AUX i wtedy kablem jack na jack podłączysz. Ja mam pionka z wejściem i podłączam laptopa i mi gra w aucie. Pozdrawiam Tomek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mam oryginalnego kaseciaka audi i z tego co sie orientuje to nie ma wyjścia na zmieniarkę. w takim razie musze zainwestować w jakiś sprzęt :disgust: czyli taka navi jest podlączana do radia i przez nie leci dźwięk na głośniki, tak? i w radio jest na "kanale" aux dźwięk z navi? czy gra dobrze? tzn tak jak z radia, czy slychać szumiące basy i dźwięk jest słaby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie ponieważ sama navi nie pociągnie głośników, do radi ori :audi: z wejściem na zmieniarke są adaptery które zmieniają te wejście na AUX. Pozatym dzwięk jest jak z płyty (ja z laptopa mam dużo ustawień typu korektor) navi może nie mieć takich "bajerów" ale dzwięk powinien być czysty jak z płyty. Jeśli chcesz mieć koniecznie orginalne radio audi to może być kaseciak w tym wejściem (zmieniarka) i adapter do tego i wtedy możesz podłączyć wszystko. Pozdrawiam Tomek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...