Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 C5] Nie wchodzi na TIPTRONIC


mega13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem, powstały jako skutek uboczny po porywie nerwów. Mianowicie uderzyłem dziś w porywie nerwów dość mocno w drążek zmiany biegów i teraz po odpaleniu można wrzucić na TIPTRONIC po powrocie do automatu dalej na desce pokazuje cyfry tak jak na tiptronicu, dopiero po ruszeniu drążkiem w górę albo w dół pokazuje się to co powinno czyli PRND432, ale po przerzuceniu na TIPTRONIC dalej pozostaje w tym trybie.

Ma ktoś pomysł co to może być?? Myślałem że może zepsuł się jakiś czujnik ale w takim wydaniu czemu po odpaleniu raz wejdzie normalnie, a dopiero potem daje zmiany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa normalnie[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 16:08 _________________________________________________Błędy w ilości dwóch "zwarcie do masy czujnika zmiany biegów w górę " i "zwarcie do masy włącznika tiptronica" po wykasowaniu nie pojawił się już żaden z nich.

Dziś rozmawiałem z gościem od skrzyń automatycznych, powiedział że to może być elektronika lewarka.

Ciekawą informacją jest to że 7 na 10 aut po założeniu odcinki wpiętej w komputer ma bajki tak jak u mnie z wchodzeniem w tryb awaryjny i co gorsze coś tam sie pierniczy od tego i potem może wbijac na tryb awaryjny w trakcie jazdy. :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...