Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sony Ericsson xperia neo v - co o nim myślicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość donuska90

Witam. Pytanie jak w tytule :)

Rozleciał się mój stary telefon (SE w595i) i teraz, korzystając z promocji wcześniejszego przedłużenia umowy w Orange chcę zakupić nowy telefon. Myślałam właśnie o neo v z racji tego,ze lubię telefony SE ;)

Co o nim sądzicie? Bo opinii na różnych forach jest wiele.. Mam wybór pomiędzy HTC wildfire a właśnie SE neo v.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bierzesz pod uwagę obydwa modele to bez zastanowienie zdecyduj się na Neo V ponieważ technicznie jest dużo bardziej zaawansowany niż Wildfire/Wildfire S

Porównujesz tak jak by 2 epoki:wink: Już bardziej sensowne jest porównanie Neo V do Samsunga Galaxy S+

Proszę tutaj masz proste porównanie które Ci wystarczy bo bardziej zaawansowanego porównania nie ma sensu pokazywać (benchmarki, testy grafiki, procka itd) :decayed::arrow2:Porównanie telefonów : Sony Ericsson Xperia neo V / HTC Wildfire :: mGSM.pl

Znam bardzo dobrze Neo V bo brat taki posiada (orange), testowałem go najpierw ja przez 5-6 dni i powiem że złego zdania nie mogę powiedzieć o nim, ani razu się nie zawiesił, jedynie trzeba dokupić minimum 8GB kartę micro sd bo pamięć wewnętrzna jest mała.

Oba smartfony mają jedynie taki sam aparat (5MPIX) ale optyka w Neo V jest wyższej półki bo porównywałem zdjęcia obydwu modeli.

A pozostałe rzeczy takie jak nagrywanie filmów HD, wysoka rozdzielczość ekranu w Neo V i dużo innych czynników znacznie przewyższa przedstawiciela SE od HTC.

Jeśli lubisz SE to sprawdź ile musisz dopłacić do ARC S bo to jeden z najfajniejszych smartfonów tej marki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się zastanawiać. Bierz neo V, jest dużo lepszy od wildfire.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

No właśnie tak myślałam,że to dwie różne epoki :)

To będzie mój pierwszy dotykowy, mam nadzieję że się połapię w nim :grin:

Jutro jadę do Orange, to się zapytam jak wygląda dopłata do ARC S, ale wydaje mi się że na tych lepszych telefonach to sporo kroją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

Ahaaa, fak. :facepalm::grin:

Ja tam nie lubię przez internet kupować,zwłaszcza w orange, męża brat miał lekki przypał z telefonem który kupił właśnie w taki sposób, więc wolę nie ryzykować ;)

Abonament 79,90, taryfa Pelikan II :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już kilka telefonów brałem i nigdy nie było problemów...

polecam abonament na internet pantera bo masz telefon internetowy...

pantera 69,90 ceny w sklepie internetowym Orange :)

- HTC One V - 169zł - Android 4.0 Ice Cream Sandwich

- Samsung Galaxy S Plus - 149 zł - procesor 1,4 ghz, 4 cale superamoled

- LG Swift L7 - 199 zł - Android v.4.0 (Ice Cream Sandwich)

chyba że chcesz droższy abonament za 89,90 zł...

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

w abo za 89,90 masz MOTO RAZR za 99 zł... ja mam właśnie ten abonament z tym telefonem... telefon ma dwa procesory i 1gb pamięci ram, wyjście HDMI, ekran superamoled adv. -4,3 cala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

Nieee, droższy abonament odpada :)

Myślałam o pelikanie, bo strasznie dużo smsów piszę, miesięcznie 700 mi nie wystarcza. :decayed:

A w tej taryfie mogę do Orange pisać bez limitu :naughty:

Co do stwierdzenia,że to telefon internetowy - myślę że wystarczy mi WiFi,albo jakiś mały dodatkowy pakiecik :)

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

Ale dzięki za wszystkie informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

Hmm, muszę ogarnąć temat ;))

Ale to 69,90 i te rozmowy i smsy za darmo to tylko w sklepie internetowym? Czy w salonie też mogę takie coś załatwić? To by w sumie było lepsze ;D

A ile minut na rozmowy w innych sieciach?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zamawiaj przez internet w orange a nie w salonie:exclamation: Masz taniej a zwłaszcza że masz 3 etapy negocjacji jeśli chodzi o cenę telefonu:wink:

Kurier Ci przywiezie umowę wraz z telefonem i po problemie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam neo V :) to też jest mój pierwszy dotykowy telefon :P myślałem, że ciężko będzie mi się przestawić na dotyk, ale to dosłownie kwestia tygodnia :D

mojej drugiej połówce też się spodobał ten telefonik i oboje jesteśmy z tego modelu zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...