Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jedna z szyb elektrycznych przestała się otwierać/zamykać w sposób ciągły


peju

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem,

że szyba kierowcy nie otwiera się w sposób ciągły choć do niedawna jeszcze to działało.

Wcześniej mogłem raz nacisnąć szybko przycisk i puścić a szyba otwierała się bądź zamykała do końca. Teraz przestało to działać a szyba otwiera się/zamyka tak długo jak trzymam przycisk. Druga szyba od pasażera działa prawidłowo na dwa sposoby.

Co się zepsuło? Przycisk, elektronika, mechanizm jaki? Czy jest to zwiastun czegoś gorszego? Mam się przejmować czy olać problem bo jeśli nic poważnego z tego nie wyniknie to nawet nie będę tym sobie zawracać głowy. Czy ktoś z Was miał z tym do czynienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zaprogramować silnik szyby być może się rozprogramował. Naciśnij przycisk zamykania i jak zamknie się szyba to trzymaj jeszcze przez kilka sekund aż uslyszysz cyknięcie przekaźnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby ta funkcja działała, sterownik musi być przyuczony. Należy opuścić szybę maksymalnie do dołu, następnie podnieść do zamknięcia.

I funkcja powinna działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko to jest zalezne od kazdego okna ?

W kazdym badz razie pomoglo docisniecie do gory, chociaz wiedzialem o tej mozliwosci, bo tak sie tez wlaczalo domykanie z kluczyka, tak nie pomyslalem o tym teraz. Dzieki za nakierowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...