Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Na MMI szukałeś w CAR ? :eusathink:

Jakby ktos szukał; to mam do sprzedania lusterka :wink:

===> http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-154/lustarko-fotochrom-kamera-s-line-285499/

Tak, od razu ;)

Wydaje mi się, że po założeniu sterownika HBA światła włączają się gdy jest o wiele jaśniej...

iPad Tapatalk HD

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

8T0 907 468 k Nie obsłuży rozumiem....

Opublikowano

Ja wymienilem z K na Q :)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
Ja wymienilem z K na Q :)

iPad Tapatalk HD

Cp się kłania?

Opublikowano

Tak :(

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
8R0 907 468 P i N MOST z polifta na 100% są full jakby kto szukał mam na zbyciu 8T0 907 468 J CAN też full:wink:

- 8R0 907 468 D i 8R0 907 468 J jest (swiatłowod ) MOST lub CAN ?

W A4 rok 2008 bede OK?

Dziękuję

Opublikowano
  • Autor
8R0 907 468 P i N MOST z polifta na 100% są full

OK a jak z kodowaniem ? sa problemy do roczników 2008-2009 ?

Opublikowano
8R0 907 468 P i N MOST z polifta na 100% są full jakby kto szukał mam na zbyciu 8T0 907 468 J CAN też full:wink:

- 8R0 907 468 D i 8R0 907 468 J jest (swiatłowod ) MOST lub CAN ?

W A4 rok 2008 bede OK?

Dziękuję

Roman, Ty masz 2G czyli światłowód, MOST :wink:

- 8T0 907 468 L (swiatłowod) MOST

- 8T0 907 468 Q (swiatłowod ) MOST

- 8T0 907 468 AA (swiatłowod ) MOST

- 8T0 907 468 AE (swiatłowod ) MOST

- Polift

- 8R0 907 468 P (swiatłowod ) MOST

- 8R0 907 468 N (swiatłowod ) MOST

- 8R0 907 468 D (swiatłowod ) MOST

- 8R0 907 468 J (swiatłowod ) MOST

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam ja do końca nie rozumiem mam lusterko z fotochromem czujnik deszczu itd czy jak kupie lusterko z kamera wystarczy je podpiąć i będzie ok czy trzeba dużo przerabiać

Opublikowano
Gateway 19 sprawdzisz VCDSem , jesli nie posiadasz tegoż czujnika to nie musisz kabelka ciagnać do KOMFORTU .
Witam ja do końca nie rozumiem mam lusterko z fotochromem czujnik deszczu itd czy jak kupie lusterko z kamera wystarczy je podpiąć i będzie ok czy trzeba dużo przerabiać

Najpierw przeczytaj ten wątek od początku.

Opublikowano
8R0 907 468 P i N MOST z polifta na 100% są full

OK a jak z kodowaniem ? sa problemy do roczników 2008-2009 ?

Raczej chyba nie, u mnie wszystko dało się zakodować i działa bez problemu:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeżeli teraz mam wew lusterko fotochrom kostka na 8pin z czego 7pin zajęte. Ile muszę kupić kabla oraz jakie piny dokładnie i ile szt. ?

Opublikowano
  • Autor

- 000 979 034 E do wtyki 8 PIN w lusterku (jeden kabelek dwa piny)

Trzeba ci tylko cany puscic do sterownika GATEWAY 19 i tam je zmostkowac do pinów wg. schematu w pierwszym poscie .

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

gateway z literą K obsłuży czy nie? jest możliwość ominięcia tego.

Opublikowano
gateway z literą K obsłuży czy nie? jest możliwość ominięcia tego.

Nie obsłuży niestety. :(

Opublikowano
gateway z literą K obsłuży czy nie? jest możliwość ominięcia tego.

Nie obsłuży niestety. :(

Mam do kupienia z literą "N" po przekładce wszystko będzie obsługiwać jak wcześniej czy okaże się potem że dany sterownik czegoś nie obsługuje co ja mam w aucie

Opublikowano

a kto to wie? co masz na chwilę obecną w aucie... a co zamierzasz dołożyć?

ja mam na sterowniku AA czyli starym Q, który obsługuje dość dużo - w moim przypadku, nie jestem pewien czy obsłuży mi MMI 3G+ :wink:

Opublikowano

Zamierzam dołożyć lusterko z kamera i czujnikiem wilgotności nic poza tym na razie.U mnie siedzi MM2, Tak poza tym co te sterowniki obsługują miedzy innymi.Od razu zapytam moduł komfortu mam z litera C chyba obsłuży mi to lusterko bo tam się też ciągnie jakiś kabel.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.