Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterko zewnętrzne prawe fotochromatyczne nie ściemnia się


wtct

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem jak w temacie. Szukałem i nie znalazłem podobnego problemu. Lusterko kiedyś ściemniało się a teraz już nie. Dodam, że lusterko wewnętrzne mam bez przycisku, ale posiada czujniki zmierzchu z przodu i z tyłu lusterka (wiem mało spotykana wersja ale oryginalna). Po zakryciu palcem tych dwóch czujników, lusterko wewnętrzne i zewnętrzne lewe ściemniają się.

Od czego zacząć, a może od razu wymienić wkład, tylko czy takie wkłady bez powodu mogą się po prostu zepsuć i nie ściemniać się?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale trochę w to wątpię. Jak tylko przestanie lać, to zaraz to sprawdzę. W przelotce też może być problem no nie?

nie zaszkodzi sprawdzić też w gumie pomiędzy drzwiami:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej zdiagnozujesz, prowizorycznie zamieniając wkłady miejscami. Podłącz tylko fotochrom i będzie wiadomo, czy wkład,czy okablowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale trochę w to wątpię. Jak tylko przestanie lać, to zaraz to sprawdzę. W przelotce też może być problem no nie?

nie zaszkodzi sprawdzić też w gumie pomiędzy drzwiami:wink:

To chyba najlepszy sposób, ale właśnie wróciłem z podwórka po naprawieniu lusterka. Zdemontowałem szkiełko odpiąłem wtyczkę włożyłem i działa.

Uwaga: próbę ściemniania należy robić przy zamkniętych drzwiach, w przeciwnym razie żadne lusterko się nie ściemni, gdy zakryjemy przedni czujnik w lusterku wewnętrznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...