Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zestaw głośnomówiący w audi


Kriss1322

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w aucie posiadam zestaw głośno mówiący dedykowany pod tel nokia 6020/21 z racji ze jest to juz stary model chciałem wymienic sam adapter na inny w tym przypadku HTC lub nokia 6700i classic, ponizej foto podglądowe aktualnego uchwytu no i proszę o jakies namiary gdzie mozna by coś takiego wychaczyć

97ed0b2b67f2802bmed.jpg

18f8f62d72f3b559med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki to jest zestaw ale wiele to nie pomoże bo o ile pamiętam to nokia 6700 nie ma wyjścia na aktywny uchwyt (ale tu mogę się mylić bo moja przygoda z nokiami skończyła się na N95) HTC niema na pewno takiego więc nie wykorzystasz tego zestawu. Nie jest to na pewno ori audi zestaw więc jedynie u producenta możesz pytać. Lepiej zmień go na zestaw bluetooth wtedy nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw nazywa się THB Take & Talk (germany) jesli to cos pomoże, jeśli nic nie znajdę to chętnie zmienie lecz najlepiej cos co zamontuje na ten uchwyt

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

0ed6236d5a4b6ae7med.jpg

c7b87f34cc4bf386med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że markowy do zestawów Bury widziałem adaptery bluetooth zamiast uchwytu. Poszukaj dystrybutora on powinien wiedzieć czy jest taka opcja.

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

Tu masz zestawy uzupełniające Produkty

ale musisz zadzwonić żeby potwierdzili czy są kompatybilne z twoim modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że markowy do zestawów Bury widziałem adaptery bluetooth zamiast uchwytu. Poszukaj dystrybutora on powinien wiedzieć czy jest taka opcja.

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

Tu masz zestawy uzupełniające Produkty

ale musisz zadzwonić żeby potwierdzili czy są kompatybilne z twoim modelem.

czyli jest opcja że cos pod to dostanę? dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ceny mordują

Sent from my iPhone using Tapatalk

hmm jeśli cenowo było by naprawdę za dużo to co proponujesz umieścić na tym skórzanym uchwycie tak żeby był wykorzystany? nie orientuje się w tych zestawach więc liczę na jakąś podpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz założyć jakiś uniwersalny zestaw bluetooth albo wywalić uchwyt i zainwestować w ori audi moduł bluetooth. Koszty podobne ale z tego co widać na zdjęciach to masz radio 1din pewnie concert lub chorus. Jak nie masz multi kiery to fabryczny moduł będzie kiepskim wyjściem bo do odebrania i zakończenia połączenia potrzebujesz wyjąć telefon z kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem tu nowicjuszem i jest to mój pierwszy post wiedz wybaczcie jeżeli poruszam wątek który może już był.Mianowicie od kilku dni jestem posiadaczem B7 w której posiadam zestaw głośną mówiący który jest dedykowany do Noki 6230 i coś jeszcze.Ale jak dobrze wiemy jest już model przestarzały do którego nie dokupi się już takiego telefonu.Pytanie czy coś się da z tym zrobić posiadam kierownice wielofunkcyjną z odbieranie i wybieraniem telefonu w instrukcji która jest w języku niemieckim jest jakaś wzmianka o BT ale próbowałem załączyć telefon załączyć zapłon ale niestety echo telefon nie połączył się zestawem.Proszę o pomoc w tym temacie do kogo mogę uderzyć na Śląsku aby rozwiązać problemy chyba że jest nie do ogarnięcia to sobie odpuszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bt sparuj rns e z telefonem i po problemie. Mi łączy się z każdym telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...