Skocz do zawartości
IGNOROWANY

<> Radio Concert a4 B5 <>


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Szukałem na forum podobnego tematu ale raczej nie ma. Mam trochę dziwny problem z radyjkiem oryginał concert. Parę dni temu wyjmowałem akumulator ponieważ miałem zatkane otwory od odpływu wody. Założyłem go ale na radiu napis "SAFE". Poszukałem po internecie o kombinacji klawiszy i o kodzie który posiadam ale niestety albo mam złą kombinacje klawiszy (scan obok pokrętła głośności od lewej strony + rds) albo radio uszkodziło się ale przed wyjmowaniem akumulatora grało aż miło. Miał ktoś podobny problem?? Wydaje mi się że klawisze w ogóle nie reagują na wciskanie scan + rds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio od odpiecia aku sie nie psuje :wink: tp+ rds sprawdzales?

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

RDS+SCAN tez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz concert plus to włącz radio i dopiero wtedy wciśnij TP - RDS i trzymaj. Jak zwykły M4 to na zgaszonym wciśnij i włącz dopiero radio. Tak se zrobili na odwrót żeby było wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz napis SAFE to włącz zapłon i zostaw radio włączone na godzinę powinno odblokować możliwość wpisywania kodu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedłem sobie do auta a żeby sprawdzić dalej to radio i TP-RDS także zero reakcji i tak jak kolega "pieciajek" pisał na wyłączonym także nic.. teraz pytanie mam do użytkownika "klaczek84" normalnie włączyć zapłon tak że kontrolki mają świecić i zostawić na godzinę ??

fotka radia: 20120610045.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. I oczywiście zostawić włączone radio. Jak masz wyłączony zapłon to przed godziną samo się wyłączy.

Wyłącz klimatronika i zostaw auto tak na 1-1,5H powinno potem pisać CODE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio zostawiłem włączone na około 2godziny i udało się włączyć możliwość wpisania kodu, tzn tak jak pieciajek pisał żeby na zgaszonym trzymać tp+rds i dopiero włączyć i tak zaskoczyło, pojawiły się liczby wiec zgodnie z instrukcją wpisałem kod ale teraz jak to potwierdzić, przejść dalej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Wkoncu udało mi sie odblokowac radio. Sposobem takim: 2godziny przetrzymałem go na włączonym zapłonie + radio włączone, później wyłączyłem radio i wcisnąłem tp + rds i włączyłem radio poczym wyskoczyła możliwość wpisania kodu, co prawda nie dało się zaakceptować ale wkońcu udało się zaakceptować tp+rds. Dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...