Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.5tdi 2002 b6 zgasł podczas jazdy???


marcinmichalik

Rekomendowane odpowiedzi

witam szanownych kolegów,wczoraj podczas jazdy zgasło autko (a4b6 2.5tdi) wyglądało to tak gdyby brakło paliwa lub brak prądu,dodam ze utkiem jechał teściu nie ja ,autko normalnie kręci lecz wogóle niełapie ,zauwazyłem równiesz ze po przekreceniu zaplonu po jakis 30sekundach migaja swiece żarowe ,na komputerze npokazuje ok?czyzby pompa tak nagle siadła?dodam z góry ze szukałem na forum wątków tego typu chwile i nic nieznalazłem ,z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki kod silnika? ile auto ma przejechane, realnie? pradu to ci na pewno nie zabraklo :) kreci wogole czy nic? swiece zarowe pala sie 30 sekund w czerwcu, co cos nie halo komuter pokazuje tylko podstawowe bledy zarowka, klocki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po podpieciu pod komputer wyczkoszyl błąd sterownika pompy?czyli siadła pompa po pierwszych oględziniach , a co do kodu silnika kolego to szczerze nie wiem jak do tego dojsć:( co prawda rano przeglądnołem wszystkie bezpieczniki i poluzowałem wtrysk zeby zobaczyc czy podaje paliwo,co prawda sikało z pod wtrysku ale mechanior powiedział ze pompa bedzie podawała paliwo ale pod złym cisnieniem,niedyskutowałem bo sie nieznam...dziekuje za porady koledzy ,przebieg do 250 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod silnika masz na wlepce pod tylnim siedzeniem albo w wnece od kola zapasowego jesli massz z 2002 roku to wtedy byla wymiana silnikow i mozesz miec z serii B lub A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...