Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie 18" i opony do avanta ?


Lord_W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałem się doradzić jakie wymiary felgi i opon 18" polecalibyście do b7 avant, bardzo podobają mi się poniższe felgi z alucenter, ale chyba nie przekonam się do tej firmy i pozostanę przy czymś oryginalnym

509 FELGI 18'' 5x112 AUDI A4 A5 A6 A8 Q5 WZÓR R8 (2408411084) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co do oryginałów podobają mi się takie z s-line, nie wiem tylko czy one występują w rozmiarze 18" ?

KOŁA FELGI 17" AUDI A4 A6 B7 ORYGINAL S-LINE (2400514075) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a może jakieś inne ?

z góry dzięki za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz sobie w wątki o samochodach poszczególnych ludzi co mają B7 i zobacz które Ci najlepiej podchodzą.

Ja np. preferuje ORY Audi, pozatym różnie to bywa z trwałością podróbek, niektóre się gną, inne nie... zależy jak sie trafi.

Pół forum ponoć ma RS6, i pomału się robią oklepane ale i tak dają rade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadne z tych co podales pierwsze to tani shit, a drugie to slaby wzor z usa ... lepiej poszukaj "nudnych" rs6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka? Wejdzie bez problemu czy trzeba będzie pierscienie/dystanse zakladać ? Wiem tylko, że ma osadzenie 56, nie wiem jak z otworem centrującym.

ag_07s4_wheel.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 15-06-2012 at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2012 at 23:48 ----------

ok to może inaczej, które 18" podejdą do b7 bez pierścieni i dystansów ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu: 18zoll Original Felgenprogramm Übersicht masz katalog ori felg Audi (i vw przy okazji) Cos wybierzesz :kox:

ET dla a4 od 45 do 32, najlepiej. Opony 235/40R18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...