Czy stosował ktoś ten środek?

kamilszym21

Autor poniższego wątku pisze o podobnym preparacie Motula i twierdzi że drugi raz by go nie wlał:

Motul engine clean możesz śmiało zalać i nie przejmuj się takimi wypowiedziami jak w przytoczonym wątku "kopci po zalaniu cliner". Wątek o olejach pewnie czytałeś; jeżeli nie to zrób to:http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/

PS. paru znajomych jeździ na 10W40 i nie ma żadnych problemów.

MOTUL ENGINE CLEAN 300ml zakupiłem ten środek, czy ktoś go stosował? Jakie efekty daje? Jestem przed zmianą oleju i chciałbym zalać sobie ten środek ale nie wiem czy nie napsoci :) Olej też zmieniam na Motul 10 W 40 :)

Zalewaj.

Mojego parcha kupiłem z DE i nie bardzo wiedziałem na czym jeździ, mechanik wlał jakiś półsyntetyk bo przecież jakby wlał syntetyk to by mi rozszczelniło silnik:polew:

Następna wymiana oleju była na motula i przed tym zastosowałem engine clean.

A i ów mechanik nie dotyka się mojego audi, dalej naprawia jakieś stare ople czy renault:wink:

PS. paru znajomych jeździ na 10W40 i nie ma żadnych problemów.

Sam też na takim jeżdżę (Valvoline Maxlife 10W40) i nie mam żadnych problemów z użytkowaniem silnika.

Koledzy co myślicie o tej cenie za VALVOLINE MAXLIFE DIESEL 10W40 5L

VALVOLINE MAXLIFE DIESEL 10W40 5L oryginalny!!! (2408666286) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. warto kupować?

oraz o CASTROL MAGNATEC 10W40 5L CASTROL MAGNATEC 10W40 5L UCZCIWA PRZESYŁKA!!! (2388524963) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co sądzicie o tej promocji LOTOS SEMISYNTETYC 10W40 5L prod.2011r.

LOTOS SEMISYNTETYC 10W40 5L prod.2011r.SUPER CENA! (2388523944) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ??

Jestem właśnie na etapie szukania oleju dla swojego TDI, zakupiłem go niedawno i niby jeździ teraz na 10w40 LM

1.9 tdi 110 km afn

przebieg 239 tys

Wcześniej był mobil 10W40 niewiem bo od niedawna mam samochod a podejrzewam ze licznik krecony byl :)

Jesli ktos znowu zapyta Ciebie o przebieg auta... to odpowiadaj... okolo 400-450 tys. kilometrow

Wteczas jest inna rozmowa o silniku i o oleju.

200 tys. to maja teraz auta 4-6 letnie. Czyli z lat 2006-08

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

Tak jak kolega powyzej napisal... Zostan przy LM (oczywiscie jesli spelnia normy) albo Valvoline, lub tez Motul 6100 SYNERGIE+

Te inne zapomnij. Oraz dobry filtr oleju... Knecht lub Mann.

Wteczas jest inna rozmowa o silniku i o oleju.

Słusznie. Ja leję obecnie Valvoline Maxlife Diesel 10W40 i nie narzekam. Szklanki szybciej cichną w zimie, zniknęły też zapocenia silnika które się potęgowały kiedy dawniej jeździłem na Magnatecu 10W40.