Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo kaput


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj mój mechanik mnie oznajmił że moje turbo zakończyło swój żywot. Pojechałem je zobaczyć i mam cholerne luzy i do tego jest pęknięte w pół. Potrzebuję na jutro kupić turbinę. Jaką polecacie najlepiej? Mam do dyspozycji na miejscu turbinę z A6 C5 1.8 T 180 KM AJL i audi TT ale nie znam oznaczenia. Czy te któraś z tych 2 turbin podejdzie? Ewentualnie jakie na pewno będą pasować. Chciał bym jakieś turbo pod mody najlepiej. Proszę o pomoc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadne z tych turbo nie nadaje sie pod grubsze mody a dodatkowo turbo z TT nie podejdzie do Twojego auta. z AJL bedzie pasowac - zwykle k03

pod mody podejdzie k04-015, garrett gt2x, i wszelkie eliminatory od garretta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę przymierzyć te turbo z A6 C5 i jestem ciekawy efektu. Po założeniu tego turbo będzie jakaś różnica przy jeździe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to jest najzwyklejsze k03. ewentualna roznica moze wynikac z tego ze Twoje turbo niedomagalo od dluzszego czasu i przy sprawnym auto odzyje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że na teraz będzie dobre, z czasem pewno zawita K04 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mu to pisałem. Bierz od razy K04 z allegro takiej okazji może nie być. Jak nie masz kasy to pożycz przecież i tak jedziesz do pracy więc kasa na oddanie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz do myślenia :naughty:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

Nowa turbosprężarka Audi A4 A6 Passat 1.8T TUNING (2386632240) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ale dać w tym momencie 1000 zł a ponad 3000 zł to jednak jest problem. Mam duże koszta w związku wyjazdu itd. Nie mogę sobie teraz pozwolić na takie rarytasy. Z czasem kto wie, zobaczymy jak się dalej potoczy. Musicie mnie zrozumieć że jednak tutaj fundusze mają pierwszeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo K04 to nie wszystko. Do tego wtryski, FMIC, strojenie i robi się przynajmniej 6 tys. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo K04 to nie wszystko. Do tego wtryski, FMIC, strojenie i robi się przynajmniej 6 tys. :whistling:

I gdzie ja bym teraz to wszystko zrobił. Jest dobrze jak jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...