Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Drugi intercooler z S4 lub BEX do 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem spytać czysto teoretycznie czy ktoś przóbował wsadzic orginalny intercooler prawy lub oba z wersji 2.7 Bi-T? Wiem że BEX też ma 2 intercoolery.

Może zamiast wsadzać FIMC'a warto pokusić sie o wsadzenie drugiego lub obu intercoolerów z ww silników?

przynajmniej zachowuje sie orginalny wygląd i do myśle 250 KM powinno starczyć

Opublikowano

przy FMIC tez zachowujesz w 99% ori wyglad:wink:

Opublikowano
  • Autor

No ale trzeba podcinać zderzak itp.

Ale chodzi mi tez o koszt i sprawność. jak sie to zachowuje? Np. silniki 224 KM w Audi TT i Leonie Cuprze, nie wiem jak w S3 maja po 2 intercoolery i niezłą moc. Wiec sądze że do tych mocy takie coolery by sie sprawdzały. Jak wiecej to nie wiem.

W przypadku podwójnego SMIC nie było by wogóle nic widać a frontowy cooler zawsze jakis slad zostawia

Opublikowano

Powiem tak ja mam podcinanay zdezak i cooler z przodu, niestety za poźno wzialem sie za kompletowanie wiedzy!!! Proponowałbym jednak drogi cooler tak jak w 2.7 i wersjach S. Bez fachowego oka nikt nie zobaczy ze w autku jest cos podlubane a efekt bedzie:) natomiast przy centralnym zawsze bedzie go widac w mniejszym badz wiekszym stopniu. Znajomy ma w 1.8T zalozony drogi o cooler od s4 ponad 220kucy i tem na dolocie 34 stopnie jak sie nie myle

Opublikowano
Opublikowano

ja miałem w AVJ drugi z BEXa, pewnie do B5 też dało by radę go upchnąć:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Troche przegarnołem wiedzy i wychodzi na to że

drugi icek nie bedzi ewsumie tańszy wraz z orurowaniem do jakiegos najprostszego chinola (który i tak zrobi robotę)

nie koniecznie w B5 to wejdzie bo jest osuszacz

chyba jednak centralny lepiej zchłodzi

im mniej kolanek tym lepiej

Opublikowano

z tym ze troche stracisz na seryjnym wygladzie, ale jak ci to nie przeszkadza to polecam

Opublikowano

nie koniecznie w B5 to wejdzie bo jest osuszacz

w s4 i rs4 też i wchodzi

chyba jednak centralny lepiej zchłodzi

tu masz temperaturę w dolocie na DSIC przy temp zew. 19*

na trójce i pełny ogień

3 bieg do przy odcince.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

i na piątce na spokojnej wycieczce

Untitled (2).jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

mały chińczyk nie zrobi nic chłodniej...

Opublikowano
  • Autor

mówie o takim chinolu który maxymalnie wypełni miejsce pod zderzakiem od s4

A s4 i RS4 nie mają przypadkiem przesuniętego gdzieś osuszacza?

Opublikowano

no coz jak chcesz to chiniol wyjdzie taniej

Opublikowano

A IC Z AUDI A5 wejdzie do B6?

Opublikowano

poszukaj na forum były już tematy, z tego co pamietam to da sie go upchnac pod zdezakiem z s-line

Opublikowano

Nowa szukajka jest za przeproszeniem ch.ja warta. Co bym nie wpisał to dostaje 0 wyników albo milion postów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.