Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Błąd 65535 - brak mocy i w ogóle nie kopci

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie prosze o pomoc moje audi 1,9 tdi AFN nie ma mocy wyskakuje 1 blad przy obciazeniu 65535 (blad pamieci) wogole nie kopci nie ma mocy pomocy przeplywomierz ,n75,wtryski,pompa wymieniony i dalej to samo co robic dalej

Opublikowano

co robic dalej

wstaw logi dynamiczne,statyczne i BS oraz dokladny opis bledy z Vag'a ....

zobacz czy wtyczki od ECU sa zapiete prawidłowo ... [genralnie blad ten moze powodowac bardzo duzo innych rzeczy]

Opublikowano
  • Autor

logi

af507de8fe67996bm.jpg

196acef94e210744m.jpg

5efbb649a1c082adm.jpg

d6bd0aded3bef4d9m.jpg

panowie nie ma mocy od samego dolu[br]Dopisany: 20 Maj 2008, 16:59 _________________________________________________wymianilem wtryski troche lepiej teraz jezdzi

Opublikowano

te korekcje są po wymianie wtrysków?????? :shocked:

Na moje końcówka wtrysku sterującego do wymiany - leje gorzej niż u mnie (miałem waertości w granicach 0,6-1,2, a na przyrządzie pomiarowym wyglądało jakby ktoś lał z węża - zero mgiełki).

U ciebie jest na moje jeszcze gorzej.

Opublikowano

Logi niekompletne...

Ale juz widac ze turbina bedzie do czyszczenia.

Dawki korekcyjne "kosmiczne" - podejrzani : wtrysk sterujacy, nastawnik do czyszczenia, wtryski juz klekają.

Pozdrawiam

[+]

uzupelnij logi

Opublikowano
  • Autor

jakie sa ori wtrsyki w afn moge zalozyc z 1z z jaka litera na koncu

Opublikowano

no dość dziwnie wyglada ta grupa 013

zrób jeszcze raz loga tej grupy, jezeli beda podobne wartosci, wyjmij wtryski i sprawdz je na stole ( zanies do pompiarza )

Opublikowano
  • Autor

wiec tak powiem ze na 13 logu nie szlo wejsc na obr powyzej 3,7tys cos jak by go blokowalo oczywiscie na 3 biegu

Opublikowano

zrób jeszcze 008 dynamiczną i tą 013 statyczną

Opublikowano

013 robimy w probie statycznej !

Opublikowano
  • Autor

spanky a ty co powiesz

Opublikowano

panowie prosze o pomoc moje audi 1,9 tdi AFN nie ma mocy wyskakuje 1 blad przy obciazeniu 65535 (blad pamieci) wogole nie kopci nie ma mocy pomocy przeplywomierz ,n75,wtryski,pompa wymieniony i dalej to samo co robic dalej

Przed wymianą połowy silnika, proponuję za radą Spankyego przejrzeć połaczenie wtyczki przy ECU - a jesli to nic nie da - podmienić ECU na sprawne z bliźniaczego modelu. Jeśli po podmianie ECU będzie dobrze, wystarczy udać się do najbliższego chiptunera z prośbą o nowe kości na fabrycznym sofcie (ew kupić używane ECU o identycznych numerach).

Opublikowano

spanky a ty co powiesz

sprawdziles wtyczki ?

013 robi sie statycznie ...

jak to zrobisz bedziemy dyskutowac dalej .... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.