Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kaju podeslij mi linka :decayed:

Opublikowano
kaju podeslij mi linka :decayed:

:punish: leniwa pipo! :grin:

dscf6395f.jpg

dscf6396h.jpg

dscf6394s.jpg

img0072km.jpg

dscf6267n.jpg

tyle powinno Cie przekonać :wink:

Opublikowano
przegladałem watek kaffar'a i powiem ze całkiem ładnie wygląda u niego.

bixy juz przyszły od gwerty:decayed:

mam na oku progi od omegi po lifcie za pare groszy i mysle czy ja brac

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

nie rób czarnych bixów. zostaw jak masz teraz lampe i będziesz zadowolony, miałem czarne lampy na czarnym aucie - na początku spoko, ale miałem chrom i nie zgrywało się to zbytnio...

to co wogóle nie rezac bixow??

czy wsadzic bixy i dołożyć kierunek z boku w pomarańcz USA a reszta srebna??

czy bixy kierunek w pomarancz USA i na czarno robic???

o to to to. zobacz u mnie jak to grało i tańczyło na ciemnym aucie :hi:

a jak skończyło:polew:

Opublikowano
przegladałem watek kaffar'a i powiem ze całkiem ładnie wygląda u niego.

bixy juz przyszły od gwerty:decayed:

mam na oku progi od omegi po lifcie za pare groszy i mysle czy ja brac

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

nie rób czarnych bixów. zostaw jak masz teraz lampe i będziesz zadowolony, miałem czarne lampy na czarnym aucie - na początku spoko, ale miałem chrom i nie zgrywało się to zbytnio...

to co wogóle nie rezac bixow??

czy wsadzic bixy i dołożyć kierunek z boku w pomarańcz USA a reszta srebna??

czy bixy kierunek w pomarancz USA i na czarno robic???

o to to to. zobacz u mnie jak to grało i tańczyło na ciemnym aucie :hi:

a jak skończyło:polew:

czytałeś? :naughty: do teraz na samą myśl ze śmiechu to :nabijasie:

Opublikowano
przegladałem watek kaffar'a i powiem ze całkiem ładnie wygląda u niego.

bixy juz przyszły od gwerty:decayed:

mam na oku progi od omegi po lifcie za pare groszy i mysle czy ja brac

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

nie rób czarnych bixów. zostaw jak masz teraz lampe i będziesz zadowolony, miałem czarne lampy na czarnym aucie - na początku spoko, ale miałem chrom i nie zgrywało się to zbytnio...

to co wogóle nie rezac bixow??

czy wsadzic bixy i dołożyć kierunek z boku w pomarańcz USA a reszta srebna??

czy bixy kierunek w pomarancz USA i na czarno robic???

o to to to. zobacz u mnie jak to grało i tańczyło na ciemnym aucie :hi:

a jak skończyło:polew:

czytałeś? :naughty: do teraz na samą myśl ze śmiechu to :nabijasie:

nie sposób było nie przeczytać.

Opublikowano
  • Autor

co znów wyczytali???:decayed:

Opublikowano
co znów wyczytali???:decayed:

młoooody jeszcze jesteś :guma:

Opublikowano
  • Autor

przemysle to jeszcze:P

szukałem ale nie mogłem znalezc:facepalm:

---------- Post dopisany 31-01-2014 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 16:59 ----------

i po trudach wleciały bixy od Grzesia:)

foty pózniej dodam:P

narazie tylko same bixy bez usa i malowania:P

Opublikowano

przemysle to jeszcze:P

szukałem ale nie mogłem znalezc:facepalm:

---------- Post dopisany 31-01-2014 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 16:59 ----------

i po trudach wleciały bixy od Grzesia:)

foty pózniej dodam:P

narazie tylko same bixy bez usa i malowania:P

nie podpisuje się. moje są jedynie projektory co z tego wyszło nie mam pojęcia. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przemysle to jeszcze:P

szukałem ale nie mogłem znalezc:facepalm:

---------- Post dopisany 31-01-2014 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 16:59 ----------

i po trudach wleciały bixy od Grzesia:)

foty pózniej dodam:P

narazie tylko same bixy bez usa i malowania:P

nie podpisuje się. moje są jedynie projektory co z tego wyszło nie mam pojęcia. :decayed:

spokojnie opanowałem robótke, jak dorwe jakis lepszy aparat to zrobie foto:wink:

Opublikowano

Bez fot mod sie nie liczy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Bez fot mod sie nie liczy :decayed:

nie mam narazie aparatu a kalkulatorem to uja widac:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.