Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprawdzone tanie zamienniki kompletnego zawieszenia przod na czym jezdzicie ??


TomsonSzczecin

Rekomendowane odpowiedzi

postanowiłem inaczej ugryźć wątek ponieważ nie wydaje mi się aby każdy wymieniał zawieszenie tylko na coś z półki 1000 1600zł prosił bym o rzeczowe wypowiedzi kogoś kto zmieniał u siebie i jeździ na tańszych podzespołach typu kraft kamoka i podobne chodzi mi głównie o wytrzymałość zamienników a na tą chwilę nie chcę inwestować grubo ponieważ za około rok czasu zmieniam na świeższą a4 tak więc co sprawdziliście i co warto kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topran, 3 miesiące wytrzymał, dolny tylny banan

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

febi górny, 3 lata, Lemfoldery od wymiany, niektóre już ponad 4 lata są O.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę 2,5 roku na jakichś najtańszych z Allegro (na wahaczach jest napis PLT), póki co wybiły się tylko końcówki drążków kierowniczych - reszta jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to również prawidłowy montaż, bo jak nie to tak jak napisał kolega powyżej - 3 miesiące i do śmietnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tanich zamiennikow, to raczej Master Sporty ale te wzmocnione z nowej serii, zauwazylem ze na allegro sprzedaja dwa rodzaje, jedne sa z gwarancja producenta na 60kk a inne na 80kk, oczywiscie tyle nie wytrzymaja ale mysle ze MSy sa napewno lepsze od krafta czy jakiegos innego badziewa, ale wazna rzecza wlasnie jest dobry montaz, bo nawet lemfordery mozna w miecha zalatwic skrecajac sruby na podniesionym aucie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...