Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Prośba o analizę logów


skalarx

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, a czy przypadkiem takiego objawu nie da również nieszczelny dolot :mysli:? Może teraz po zmianie na FMICa, warto ponownie zalogować dynamicznie 003, 008, 010 i 011 :good:.

zrob ... zobaczymy co wypluje ... i jeszcze 007 .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob ... zobaczymy co wypluje ... i jeszcze 007 .... :naughty:

Jak mówiłem, tak zrobiłem :polew:. Tutaj są dodatkowe logi dynamiczne z grupy 003, 008, 010 i 011 oraz 007 - teraz już wiem po co :decayed:. Temperatura otoczenia wynosiła ok 20 stopni:

http://wrzucacz.pl/file/9341219873281

W sprawie przepływki wiele się nie polepszyło chyba :confused4:. Ale ja się nie znam. Proszę Profesionalistów o opinię.

W razie czego, tutaj są poprzednie http://wrzucacz.pl/file/4731219859592

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob ... zobaczymy co wypluje ... i jeszcze 007 .... :naughty:

Jak mówiłem, tak zrobiłem :polew:. Tutaj są dodatkowe logi dynamiczne z grupy 003, 008, 010 i 011 oraz 007 - teraz już wiem po co :decayed:. Temperatura otoczenia wynosiła ok 20 stopni:

http://wrzucacz.pl/file/9341219873281

W sprawie przepływki wiele się nie polepszyło chyba :confused4:. Ale ja się nie znam. Proszę Profesionalistów o opinię.

W razie czego, tutaj są poprzednie http://wrzucacz.pl/file/4731219859592

jeszcze jakbys wrzucil to w postaci jpg-ow to by bylo super ...

[niestety ale osobiscie nie sciagam plikow z logami na kompa] takze ja narazie nie pomoge .... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakbys wrzucil to w postaci jpg-ow to by bylo super ...

[niestety ale osobiscie nie sciagam plikow z logami na kompa] takze ja narazie nie pomoge .... :rolleyes:

Ale się kolega rozpuścił :polew:

003xz0.th.jpg 007pq3.th.jpg 008gt0.th.jpg 010la0.th.jpg 011qa2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lmm na smietnik .... :evil: [albo przeczyscic i wymienic filtr powietrza]

masz turbo od AWX-a ale jeszcze bez korekty [jak widac z logow] wiec nie ma co sie wypowiadac o doladowaniu ... [ale z tego co widze to bedzie dobrze :wink4:]

p.s ładna temperaturka w dolocie .... :naughty:

Ale się kolega rozpuścił :polew:

a co ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lmm na smietnik .... :evil: [albo przeczyscic i wymienic filtr powietrza]

masz turbo od AWX-a ale jeszcze bez korekty [jak widac z logow] wiec nie ma co sie wypowiadac o doladowaniu ... [ale z tego co widze to bedzie dobrze :wink4:]

p.s ładna temperaturka w dolocie .... :naughty:

Ale się kolega rozpuścił :polew:

a co ... :naughty:

LMM był czyszczony i filtr wymieniony. Więc jednak na śmietnik ;(. Dobrze, że turbinka jest OK. Spanky, a jak to jest z temperaturą na dolocie? Rośnie liniowo? Czyli jak przy 20 stopniach na zewnątrz mam na dolocie 10 stopni więcej, to przy 30 też będzie tylko 10 więcej? Czy jednak to już inne warunki i różnica będzie większa :mysli:? Nie przewidują raczej na ten rok już temeperatury ok 30 stopni, więc nie będzie jak sprawdzić :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky, a jak to jest z temperaturą na dolocie? Rośnie liniowo? Czyli jak przy 20 stopniach na zewnątrz mam na dolocie 10 stopni więcej, to przy 30 też będzie tylko 10 więcej? Czy jednak to już inne warunki i różnica będzie większa :mysli:? Nie przewidują raczej na ten rok już temeperatury ok 30 stopni, więc nie będzie jak sprawdzić :confused4:

nie liniowo ... !!!

o temperaturze podyskutujemy po korekcie softu [tu jest zawarta czesc odpowiedzi na twoje pytanie :wink4:] ... bo na 99% ze sie zmieni ... [na gorsza :wink4:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie martwi mnie przepływomierz ;(. Cena w ASO mnie zabija a na allegro jedyny przepływomierz w przystępnej cenie sprzedaje jakiś oszust z 36-oma negatywami :thumbdown:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2008, 10:23 _________________________________________________

lmm na smietnik .... :evil: [albo przeczyscic i wymienic filtr powietrza]

Spanky, czy ten przepływomierz na serio aż taki do bani :mysli:? Na dniach jadę do Witka i nie chciałbym niespodzianek na miejscu. LMM był już czyszczony i filtr wymieniany. Wymienić go, czy jakoś da radę :cool1:. Koszt w ASO nie mały bo 377 PLN (na wymianę za stary) :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...