Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] avant lift silver w fabrycznym wyposazeniu (maly przebieg)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.9 TDI 110km avg 1999r, zakupiona w 2008r pierwszy właściciel w kraju, nalot potwierdzony wpisami i zużyciem na dzień dzisiejszy to 170 tys km. Używane do niedzielnych przejażdżek, garażowane.

Jedyny plan to z czasem podniesienie mocy i momentu.

Minusy - ciasnota z tyłu.

Wyposażenie:

-navi plus

-chromy

-szyber

-16cali ronal

-boazeria

IMG_2393.jpg

<br /><br />

IMG_2377.jpg

<br /><br />

IMG_2381.jpg

<br /><br />

IMG_2397.jpg

<br /><br />

IMG_2396.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Ładna, ładny wypasik tylko diesel. ;D

Opublikowano
Ładna, ładny wypasik tylko diesel. ;D

jednak ta benzyna 1.6 to jest to :jerk:

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka :kox: NexoPL - to dobrze że diesel, hehe.

Fajne masz wnętrze (2din, kiera, fis...) ;-)

Opublikowano
  • Autor

zastanawiam się czy jest sens go dłubnąć o te pare ps w góre?

Opublikowano
zastanawiam się czy jest sens go dłubnąć o te pare ps w góre?
zawsze jest- dzisiaj wsiadlem w afn i nie chciał jechać :facepalm:

ps fajne autko- navi :thumbup1:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

to ile trzeba peelenów przygotować natą imprezę?

---------- Post dopisany 27-12-2012 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2012 at 16:04 ----------

wpadłem na genialny lub beznadziejny pomysł.

Szukam a6c5 avant najlepiej 1.9tdi z lat 99-01r, bez motoru lub z padniętym, bez skrzyni i zawiasu i przerzucam ze swojej a4. czy jest to warte przemyślenia? Mam dość ciasnoty tego auta, a jest w takim stanie mechanicznym, że z tych lat nic podobnego nie znajdę.

---------- Post dopisany 17-02-2013 at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 12:29 ----------

?

Opublikowano
to ile trzeba peelenów przygotować natą imprezę?

---------- Post dopisany 27-12-2012 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2012 at 16:04 ----------

wpadłem na genialny lub beznadziejny pomysł.

Szukam a6c5 avant najlepiej 1.9tdi z lat 99-01r, bez motoru lub z padniętym, bez skrzyni i zawiasu i przerzucam ze swojej a4. czy jest to warte przemyślenia? Mam dość ciasnoty tego auta, a jest w takim stanie mechanicznym, że z tych lat nic podobnego nie znajdę.

---------- Post dopisany 17-02-2013 at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 12:29 ----------

?

Szukaj z uszkodzonym 2,5 w nowszej budzie, z zachodu za dobrą monetę to przytargasz.

---------- Post dopisany at 01:23 ---------- Poprzedni post napisany at 01:22 ----------

W sensie A6C5 po lifcie z lat 2002+.

Opublikowano

bardzo ładne auto

Opublikowano
  • Autor

a nie za duzo zabawy będzie z przezuceniem mniejszego motoru?

Ciekawe czy ktoś robił już coś takiego, kaju182?

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Auto właśnie przeszło modyfikację w postaci;

-uszczelki pod głowicą,

-świec,

-szklanek,

-pompy wody,

-uszczelniaczy,

-pasków,

-uszczelek,

-obróbki głowicy.

Opublikowano

Wiele przekładało z 2,5 na 1,9... Na forum nie jeden ma to już za sobą.

Opublikowano
  • Autor

muszę sprawdzić i poczytać, teraz serce doinwestowałem kwotą 1.8tys i tym bardziej szkoda mi go oddać.

---------- Post dopisany 19-02-2013 at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2013 at 23:08 ----------

zmiana z 2.5 na 1.9 raczej nie opłacalna.

1.9 trza szukać lub dać spokój z taką fantazją.

Opublikowano

raczej dac spokoj

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

po 5 latach używania w kraju wymieniłem:

- 2013r uszczelka głowica, świece, szklanki, rozrząd 2 raz itd.

- 2013 wirus u Spanky na 133km

- 2014 sprzęgło regenerowane kewlar a'la dwumasy.com

- 2014 korekta Spanky na 138km

Auto ma w tej chwili 193km i jest to ori przebieg, spisuje się nos problemos...

  • 4 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Auto cały czas lata, 235tys km na dziś

1,5roku  (16tys km) na rzepaku(przepalonym) 50/50 z ON

 

Zawieszenie po 70tys km Febi do wyrzucenia cały komplet.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.