Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Światła przednie - jakie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czas wymienic swiatla, mam teraz SONARY i poza tym ze nie pasuja w karoserie, wszedzie szpary, uszczelki lataja, w dodatku sa z zespolonym kierunkiem a blotniki mam nie rezane i ta paskudna czarna ramka wokol kierunka :no: poza tym krotkie swieca co najmniej przecietnie, dlugie sa w miare ok, chce wrzucic cos z zespolonym kierunkiem, blotniki pojda pod noz :> przeznaczam na nie max 500zl, znalazlem na allegro cos takiego:

http://moto.allegro.pl/item362581679_reflektor_audi_a4_h7_h7_99_01_nowy.html

http://moto.allegro.pl/item364980809_lampy_reflektory_nowe_audi_a4_clear_99_00_soczewka.html

czy to jest firma DEPO? czy mi sie wydaje, i czy one (DEPO) chodza w takich cenach? Przekopujac forum znalazlem info ze DEPO sa dobre jakosciowo, a moze warto dolozyc na cos innego 100-200zl?

:hi:

Opublikowano

Poszukaj troszke..

Odpowiedz znajduje sie na forum..

Opublikowano

W 500 zł. ze wszystkim się nie wyrobisz :decayed: Wiem bo jestem w trakcie kompletowania wszystkiego. Co prawda ja kupiłem używane ori Valeo, ale do tego silniczki, kostki, itd. A ja jeszcze planuję kupić zestaw HID pod xenon :decayed: Sporo to kosztuje ale chyba warto :th: Poszukaj ori Valeo używanych, ostatnio ktoś z forum sprzedawał: z silniczkami ori Valeo za 640 zł chyba :decayed:

-> http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_audi_a4_lift_99_lampy_valeo_orginal_komplet_cale_kompletne-t31846.0.html <-

Opublikowano

Czas wymienic swiatla, mam teraz SONARY i poza tym ze nie pasuja w karoserie, wszedzie szpary, uszczelki lataja, w dodatku sa z zespolonym kierunkiem a blotniki mam nie rezane i ta paskudna czarna ramka wokol kierunka :no: poza tym krotkie swieca co najmniej przecietnie, dlugie sa w miare ok, chce wrzucic cos z zespolonym kierunkiem, blotniki pojda pod noz :> przeznaczam na nie max 500zl, znalazlem na allegro cos takiego:

http://moto.allegro.pl/item362581679_reflektor_audi_a4_h7_h7_99_01_nowy.html

http://moto.allegro.pl/item364980809_lampy_reflektory_nowe_audi_a4_clear_99_00_soczewka.html

czy to jest firma DEPO? czy mi sie wydaje, i czy one (DEPO) chodza w takich cenach? Przekopujac forum znalazlem info ze DEPO sa dobre jakosciowo, a moze warto dolozyc na cos innego 100-200zl?

:hi:

na temat lamp to nie jest nigdzie napisane ze sa to DEPO , na stronie www.venom24.pl jest do wyboru dużo lamp FK , o nich moge ci powiedziec ze sa bardzo dobrej jakosci , ktos tu na forum handlował nimi i były w granicach 650 pln , musiałbys poszukac.

Opublikowano

:th: bierz je , z kostkami sobie poradzisz. Lutownica , taśma izolacyjna , czteropak tyskiego , wolne sobotnie popołudnie i masz od niedzieli auto z nowymi ślepiami :th:

Opublikowano
  • Autor

lampki kupione :th: beda u mnie w poniedzialek, tylko jak z montazem? blotniki dam rade wyrezac ale nie wiem jak z podlaczeniem, czy te sonary co mam nie sa tak samo podlaczane? silniczki i zarowki chyba moge przelozyc? cos trzeba bedzie przerabiac? mlotkiem czy brzeszczotem umiem sie poslugiwac gorzej z lutownica :polew:

Opublikowano

nie pomoge ci w kwestii podłączenia bo nigdy nie miałem sonarów. Napisz PW do pana klubowicza o nicku "raggaman" , to bardzo szacowny człowiek , na pewno ci pomoze :th:. wiem ze miał sonary a teraz ma ori valeo , wiec podłączenie bedzie napewno bardzo podobne

no i jeszcze jedno , nie bój sie lutownicy , ona nie gryzie..... tylko parzy :)

powodzenia

Opublikowano
  • Autor

dzieki za pomoc, czekam na pw od raggamana :hi:

Opublikowano

lampki kupione :th: beda u mnie w poniedzialek, tylko jak z montazem? blotniki dam rade wyrezac ale nie wiem jak z podlaczeniem, czy te sonary co mam nie sa tak samo podlaczane? silniczki i zarowki chyba moge przelozyc? cos trzeba bedzie przerabiac? mlotkiem czy brzeszczotem umiem sie poslugiwac gorzej z lutownica :polew:

ohoho widzę że szalejesz :> Być może wcześniej ode mnie zamontujesz lampki :wink4: (Ja jeszcze czekam na silniczki) - pisząc to przyszedł listonosz :th: silniczki i lampy są jeszcze tylko muszę dokupić kostki. Właśnie przyłączę się do tematu, te kostki do Valeo zespolonych dostanę w ASO od ręki i czy mają jakieś oznaczenia literowe/liczbowe? Wystarczy że powiem kostki do Valeo zaspolonych?

Opublikowano

powinienes dostac od ręki.

Opublikowano

Wystarczy że powiem kostki do Valeo zaspolonych?

A co lepsze ..takie same kostki sa Mercedesie Sprinter ..tym po 2002 :wink4:

CO do kostek "od ręki" to powiem tak..u Szewczyka w Warszawie kazano mi czekać 3 dni ..w Lublinie były na drugi dzień :th:

Prócz lamp cza do przeróbki :

-piny ..taniej będzie z kostek ISO ..14 pinów ..na allegro groszowe sprawy .

-kostki do lamp sztuk 2 ....ok. 24 zł /szt

-termokurczki ..groszowe sprawy ..a kabelki mamy ładnie zabezpieczone :th:

-nowe silniczki ...stare sa dużo wieksze ..nowe zaś małe i umieszczane sa wewnątrz lampy ..podchodzą

od Punta II ..koszt to ok. 25 zł /szt .na allegro :th:

Opublikowano

Ja miałem też ten sam dylemat jakie lampy kupić czy podróbke DEPO TYC lub FK ale zdecydowałem się tylko na ORYGINALNE VALEO i tobie też radze takie sobie kup ja kupiłem nówki w sklepie bo używki mogą mieć wypalone odblaski i przeważnie są odśrodka zabrudzone ja porównywałem jak świeci używka a jak nówka.Ja polecam ci tyklo NOWE ORYG VALEO..W Krakowie ma gość w sklepie Oryginał Valeo SOCZEWKOWE nowe po 400 zł Za sztuke bez żarówek i silniczków (lampa zaspolona z kierunkiem ORYGINAŁ) :th:

Opublikowano

Ja polecam ci tyklo NOWE ORYG VALEO..W Krakowie ma gość w sklepie Oryginał Valeo nowe po 400 zł . :th:

Za sztukę chyba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na pewno nie soczewkowe, no i chyba bez kierunku :>

Opublikowano

wystarczy poszukac

za 600zl da sie wyrwac luzno valeo z silniczkami :)

tyle ja dalem

+ kostki i piny w aso = 150zl

+ hid 250zl

=1000zl za ladne ori valeo + xenon 6000k

Opublikowano

wystarczy poszukac

za 600zl da sie wyrwac luzno valeo z silniczkami :)

tyle ja dalem

+ kostki i piny w aso = 150zl

Kostki i piny mogły Cie kosztować 60 zł zamiast 150zł :naughty:

600 zł ..mowa o używkach ? Bo nowki to watpie ze za 600 zł :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nurtuje mnie jeszcze sprawa tych silniczkow, podobno one sa wyposazeniem opcjonalnym, wiec mozna lampy zamontowac bez silniczkow? i tak mozna bedzie jezdzic? rozumiem ze regulacja przydaje sie kiedy obciazamy tyl auta, na razie nie mam silniczkow a lampy chcialbym wymienic na dniach i czy bedzie mozliwe dolozenie silniczkow w pozniejszym czasie bez demontazu lamp?

Opublikowano

Jasne ..podłącz sobie całe okablowanie , poprzerabiaj wtyczki do lamp i zrób też wtyczki do regulacji ..a silniki wsadzisz sobie jak bedziesz miał ...tylko czy nie będa Ci latać odbłysniki to ja juz nie jestem w stanie przewidzieć ..

Wsadziś silniki to z 15 minut roboty ... a i odkręcanie całych lamp to dużo mniej jak sie dojdzie do wprawy :decayed:

Opublikowano

Ojjj mi się wydaje że te odbłyśniki to mu będą latały, bo niby na czym one się będą trzymać? Wg mnie bez silniczków nie da rady... Ale co Ci kolego buliking szkodzi silniczki dokupić? na allegro 2 sztuki za 50 zeta kupisz :wink4: od punto taj jak ja :tongue4: jutro gonię do ASO po kostki :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.