Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A8 Brak mocy jak włączę klimatzyacje i jest gorąco


salaj11

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z moca jak jest na zewnatrz gorąco tak ponad 28 stopni to auto muli jak bym jechal z przyczepa dzieje sie tak jak wlacye klimatyzacje

turbo chodzi

imm tez chyba jest git bo jak jest chlodniej to sie zbiera ze az milo

pompa po regeneracji

n75 wymieniony

podciśnienie jest

dzieje sie to tylko jak jest mega goraco i jest wlaczona klima natomiast jak jest chlodniej ok 20 stopni i wlacze klime to chodzi normalnie czyli wkręca się na obroty i ciągnie ładnie do 4 tys obrotów, jak jest gorąco to tez sie wkręca ale ogólnie jest jakiś słabszy muszę więcej gazu dodawc i jest glosniejsza praca chyba viskozy prawie jak w f'16

prosze o jakies podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść intercooler może być tak, że przy tej temperaturze nie wyrabia no i wtedy będzie muł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT jest czysty już to sprawdzałem a o co ci chodziło z tym dymieniem myślisz że może gdzieś wtryski leją lub jest jakaś nieszczelność ??

wtryski trudno powiedzieć mam podniesioną lekko jedną korekcję na wtrysku 1,7-1,8

dziury raczej nie ma bo sprawdzałem lub jej nie widzę

na pewno muszę sprawdzić to dymienie bo powiem ci że mam lekko okopcone końcówki rur wydechowych ale nie wiem czy to jest norma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by intercooler nie chłodził to też by kopcił na czarno ale mówisz, że czysty więc ja już odpadam

ps. ile Ci ten silnik pali w A8 :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem na forum passata że jest przekaźnik od chyba kompresora klimy który przy ruszaniu na chwilę wyłącza kompresor po to aby silnikowi było lżej ale nie wiem czy to prawda i który to jest przekaźnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...