Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mp3 dla concert 2


Rekomendowane odpowiedzi

wiatm wszystkich na tym forum.... mam pytanie ..posiadam audi a4 z radiem concerta ale bez zmieniarki cd... chcialem sie zorientowac czy jest mozliwosc podpiecia mp3 do tego wlasnie modelu ...a jesli tak to czy ktos moglby mi przyblizyc jak mozna to zrobic !!! z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montujesz albo wejście AUX do złącza zmieniarki i podpinasz odtwarzacz mp3 lub montujesz emulator zmieniarki. Jedno i drugie było omawiane wiele razy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro emulator zmieniarki, podłączany bezpośrednio pod wejście w radiu - z drugiej storny mam wejście jack. Koszt niecałe 100PLN z wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak się składa że ja sprzedaję takie zmieniarki do oryginalnego radia audi , vw itd...

Jeśli jesteś zainteresowany to mogę zrobić niższą cenę dla osób z forum.

Moje aukcje Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz radio concert2 jedno dinowe ? Takie jak tutaj http://car-solutions.com/nfs/product/823621/file/Audi_Concert_II.jpg ?

Jeśli tak to masz złącze 8pin i taką zmieniarkę kupujesz podłączasz.

W niej są trzy wejścia na kartę SD , na pendrive oraz jack. Na kartę SD oraz pendrive można wrzucać dowolnie muzykę mp3 w katalogach. Wystarczy włożyć nośnik do zmieniarki i to wszystko. Sterujemy muzyką z poziomu radia czyli przewijanie, następny katalog, następny utwór wszystko odbywa się z poziomu radia. Po wyłączeniu radia i włączeniu ponownie jest odtwarzany ostatni utwór który leciał.

Poprzez kabelek jack podłączamy np. mp3kę lub telefon komórkowy i na nim włączamy muzykę. W tym przypadku sterowanie odbywa się z mp3ki lub z telefonu. Dodatkowo jeśli na telefon komórkowy ktoś zadzwoni to głos słyszymy w głośnikach auta.

Tak wyglądają wejścia w zmieniarce http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/29/07/22/2429072252_2

Na priv więcej szczegółów odnośnie ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

bylbym zainteresowany kupnem takiego kabelka do podlaczenia mp3 do concerta opisanego powyzej

Ponieważ nie przeglądam codziennie forum i wszystkich postów, mogę z opóźnieniem odczytać wpisy jak powyżej. Także jeśli jest ktoś zainteresowany to najlepiej pisać maile lub dzwonić (ewentualnie jeśli nie mogę odebrać to sms) oraz podać info że dana osoba jest z forum (zniżka cenowa obowiązuje w dalszym ciągu)

Adres i nr tel podany jest na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...