Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Skrzypi podczas jazdy


jakub298

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z Audi A4 1,6 z 1996r. i przebiegiem 145000tys., a mianowicie podczas jazdy coś skrzypi z przodu po lewej stronie. Dzieje się to w szczególności kiedy jedzie się po nierównej drodze. Skrzypi to nawet na postoju podczas skręcania oraz kiedy przyciśnie się samochód właśnie nad lewym błotnikiem. Chciałbym wiedzieć czy jest to poważny problem i ile może kosztować jego rozwiązanie. Pozdrawiam jakub298

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sworznie wahacza, ale sprawdź którego, bo są 4 po jednej stronie, podejrzewam jeden z dolnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie skrzypi dolny prosty na którym jest zamontowany amortyzator a co do kosztu to zależy jakiej firmy kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dwa lata temu przez parę dni skrzypiało z zawieszenia ale przestało i do dziś mam spokój :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bylo identycznie:piszczy jak jade,jak skrecam,jak stoje i przyciskam-lewa strona.Zajechalem do mechanika i mowi ze 2dolne wahacze.Ja do sklepu,500zl :shocked: wywalam i do domu.Na drugi dzien jede wymieniac i przestalo piszczec! :mysli: Zajechalem na stacje diagnostyczna gosc sprawdzil cala zawieche na szarpakach i mowi, ze wszystko jest git!!tylko koncowka drazka juz kwalifikuje sie do wymiany(lewa).Gonie do sklepu,oddalem wahacze kupilem koncowke i bujem sie do dzis.a dzialo sie to gdzies ze 4miesiace temu.

PS. Wczoraj tez bylem na stacji diagnostycznej i dalej jest prawie wszystko gites tylko tym razem prawa koncowka drazka wysypala sie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...