Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alarm - sam włącza się w nocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dość nietypowy problem. Pewnie znalazł bym coś na forum ale wyszukiwarka od czasu zmiany stronki pozostawia wieeele do życzenia drodzy admini.

Pierwsza noc. 04:30 w nocy na jakieś 15 sekund włączył się alarm i sam wyłączył. Jakoś się nie zdziwiłem specjalnie. Może kot (a mamy ich na parkingu w cholerę) chciał się w podwoziu rozgościć.

Druga noc. 04:30 - znowu to samo

Trzecia noc. Wyłączyłem diabła wieczorem - spanie spokojne

Czwarta noc. 03:30 - powtórka z rozrywki :(

...paranormal activity czy problem techniczny bo jakoś w budzik mi się nie chce wierzyć ?

Opublikowano

Podepnij VAGa i zobacz, czy któraś krańcówka nie padła w zamku.

Opublikowano

A to alarm fabryczny czy jakiś dokładany ? ja mialem podobny problem w Passacie ale alarm był dokładany. Przy otwieraniu maski w normalnej sytuacji przy załączonym alarmie zwalniał się bolec co skutkowało jego uruchomieniem. po pewnym czasie bolec na tyle odkształcił powierzchnie profilu maski że bolec mimo zamkniętej maski potrafił się "zwolnić"

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem to oryginał. Jedno co mnie zastanawia to ta dziwna powtarzalność. Sprawdzę najpierw jak Danek radzi VAGiem jak tylko będę miał możliwość i dam znać.

Opublikowano

Moze ma koszmary i wyje :grin:

Dziwne ze jedynie w nocy??

Kot to jedno a powiedzmy ze cos we wnetrzu lata ,umnie kiedys skur...mucha i h...non stop sie wlaczal.

Opublikowano

A czujniki dozoru wnętrza masz?

Bo może faktycznie cos tam lata :decayed:

Opublikowano
  • Autor

"A czujniki dozoru wnętrza masz?"

...a tego nie wiem.

Od 2 dni cisza ...chyba, że mnie nie obudziła. Córka uknuła wersję że niunia się czuje samotna i ryczy ;) Żona obstawia poltergeista i nakłania mnie do egzorcyzmów z pomocą tablicy do gadki z duchami.

Opublikowano
"A czujniki dozoru wnętrza masz?"

...a tego nie wiem.

Od 2 dni cisza ...chyba, że mnie nie obudziła. Córka uknuła wersję że niunia się czuje samotna i ryczy ;) Żona obstawia poltergeista i nakłania mnie do egzorcyzmów z pomocą tablicy do gadki z duchami.

:grin: moze faktycznie jest zaczarowany.

masz na podszybiu takei odstajace czujniki lub nad glowa w slupkach wystajace

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.