Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

naglosnienie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam i prosze o pomoc

wstawilem na tyl w polke glosniki pioneer TS-A6911 jakie radio do tego pasowaloby -najlepiej marki pioneer? proste bez bajerow tylko cd mp3 ladnie grajace,jaki zestaw glosnkow pasowalby na przod w drzwi.wiem ze zaczelem od konca ale glosniki kupilem okazyjnie.z gory dziekuje

Opublikowano

To zależy ile chcesz przeznaczyc kaski na radyjko i głośniki do przodu??

Opublikowano
  • Autor

na radio i glosniki na przod chcialbym wydac nie wiecej jak 1000zl

Opublikowano

Co do radyjem obecnie moi faworyci to:

Blaupunkt Queens MP56

Blaupunkt Bronx MP75

i wspomniany PIONEER DEH-P5800MP

Jeśli Blaupunkty znajdziesz w dobrym (tanim) żródle dostaniesz je w cenie Pioneer'a.

Wybrałeś zdaje się fajne głośniczki - powiedz jak grają? Niemniej dużo zależy czym są zasilane.

Opublikowano
  • Autor

dziekuje za wskazowki.tak naprawde to zdecydowalem sie na te glosniki dopiero jak uslyszalem je w sklepie polaczone pod radyjko alpiny dzwiek jest czysciutki i gleboki jak dla mnie sredni bas choc to moze od ustawienia radia.teraz mam je podlaczone pod radio firmowe i ich w ogole nie slysze na tylach.a tyle sie nameczylem przy ich wstawianiu a efektu.jak narazie

Opublikowano

Powiem ci że na twoim miejscu bym szukał tylko i wyłącznie radia - przednie głośniczki bym sobie narazie odpuścił.

Mam dla ciebie pewną alternatywę, zobacz tutaj:

http://www.allegro.pl/item141700157_blaupunkt_toronto_mp73_od_zyzolinki_zobacz_.html

te radyjko idalnie będzie pasować i do tego zamiest głośników na przód pierw kupił bym wzmacniacz. Wzmacniacz bardzo dużo zmienia!!! możesz nie poznać dotychczasowych głośniczków że tak potrafią zagrać.

Opublikowano
  • Autor

dziekuje za wskazowki

tak tez zrobie

jaki wzmacniacz bys polecal aby dobrze wspolgral z glosniczkami ?pozdrawiam

[ Dodano: 15-11-2006, 14:08 ]

czy wzmacniacz jbl9000 jest dobry?jaki jest jego koszt?na alegro nie moge znalezc.pozdrawiam

Opublikowano

W zmacniaczach masz ogromne pole do popisu, powinien tylko posiadać odpowiedni zapas mocy by po rozkręceniu sie nie grzał za mocno, niezbedne filtry, zabezpieczenie termiczne, odpowiednią liczbe kanałów - i tu masz chyba nad czym główkować ale chyba skłaniał bym się do podłączenia takiego - przód bezpośrednio z radia a tył + skrzynia z wzmacanicza 4 kanałowego (oczywiście skrzynia podłączona w mostku).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.