Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lampy drl osram czy philips


ucho.77

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:jak w temacie ktore z tych lamp beda lepiej wygladac w b6,co o nich myslicie

LED DAYLIGHT ŚWIATŁA DZIENNE PHILIPS DRL 2 X 5 LED (2387290026) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zamontuj sobie moduł SD-2 będziesz miał dzienne w miejscu długich super opcja moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P-U-M-A

kolego zamontuj sobie moduł SD-2 będziesz miał dzienne w miejscu długich super opcja moim zdaniem.

Jeśli ma bixy to nic z tego bo wykończy cewkę przysłony, poza tym jest to nie zgodne z prawem ponieważ lampy nie mają homologacji RL00. Ładniej wyglądają osramy, ale więcej rzeźby z kratkami. Philipsy ładnie świecą ale wolał bym zrezygnować z halogenów i w ich miejsce wstawić dzienne bo auto nie jest "oszpecone" lampkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P-U-M-A

kolego zamontuj sobie moduł SD-2 będziesz miał dzienne w miejscu długich super opcja moim zdaniem.

Jeśli ma bixy to nic z tego bo wykończy cewkę przysłony, poza tym jest to nie zgodne z prawem ponieważ lampy nie mają homologacji RL00. Ładniej wyglądają osramy, ale więcej rzeźby z kratkami. Philipsy ładnie świecą ale wolał bym zrezygnować z halogenów i w ich miejsce wstawić dzienne bo auto nie jest "oszpecone" lampkami.

witam bixy nie mam w halogeny myslalem ale trzeba by z fabi montowac zeby wygladalo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważacie,że taki dodatkowe "lampki" to oszpecenie auta...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowane właśnie philipsy 4 led i co patrzę na auto to mnie szlak trafia że nie założyłem w miejsce halogenów z których i tak prawie wcale nie korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z halogenow chyba mało kto korzysta,bo teoretycznie tylko jak jest dużą mgła można używać... :P Ją moje miałem włączone chyba z 2 razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoich halogenow uzywam narazie jako dziennych :gwizd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, brak homologacji. Wszystko zależy na jakiego pałkarza się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem tylko okrągle ledy halogenach wyglądają nieżle. Reszta tych "pasków" no cóż co kto lubi, wg mnie lekki folklor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie to te ktore posiadam sa najfajniejsze z gamy inny tzw.paskow jak napisales

image.jpg

<br /><br />

gif.jpg

<br /><br />

I daje za***iste biala zimna barwe swiatla.Dodam ze mam przekaznik sw.przeciwmgielnych i tak sa podlaczone ze moga swiecic razem z xenonami :naughty:

Takze opcja lepsza niz ori prz.mgielne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sa podlaczone ze moga swiecic razem z xenonami :naughty:

Takze opcja lepsza niz ori prz.mgielne

przepis mówi że DRL mają gasnąć po włączeniu świateł drogowych :whistling:

Wracając do pytania głównego to wg mnie Osram ładniejsze, lecz okrągłe DRL 4-5 Led zamiast halogenów to najfajniejsze rozwiązanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sa podlaczone ze moga swiecic razem z xenonami :naughty:

Takze opcja lepsza niz ori prz.mgielne

przepis mówi że DRL mają gasnąć po włączeniu świateł drogowych :whistling:

Wracając do pytania głównego to wg mnie Osram ładniejsze, lecz okrągłe DRL 4-5 Led zamiast halogenów to najfajniejsze rozwiązanie :decayed:

I takz tez jest,lecz.....moge dodatkowo je zalaczyc np.na postojowkach jak i xenonach i choc wiem ze nie wolno tak sie poruszac robie to jedynie jak jestem sam na drodze i poruszam sie po barzdiej bocznych drogach ale to juz niewarzne. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie kiedyś kabelek odlaczyl od świateł mijania i sie drl nie wylaczaly... I w nocy jak jedziesz z przeciwka to strasznie razi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem dzienne tylko dlatego żeby oszczędzać ledwo co założone soczewki z B8 z połowy 2011r i nowe żarówki D1S z ASO :wink: . Jak by nie te inwestycje to bym to olał. Nie chodziło mi o żaden optyczny tuning bo za ładnie to nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...