Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czemu nie można ustawić inspekcji olejowej ?


Buczo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem polega na tym,ze nie moge ustawic inspekcji olejowej. Chcialem ja zaadaptowac vagiem, ale przy wejsciu w instruments, kanal 45 pisze,ze grupa jest niedostepna. Spotkal sie ktos z czyms takim? Dodam tylko, ze niunia jest WAUZZZ8DZXA3***** wiec powinno sie dac. Zegary bez fisa.

Pytanie takie. Czy pokretlami mozna skasowac,czy wyzerowac inspekcje? Czyli np. zalalem olejem, skasowalem inspekcje. Przejechalem 4000km (wiadomo,ze inspekcja sie nie zaswieci) i znow zrobie to samo pokretlami, to da to jakis efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, a na ktorym kanale probowales? przy twoim roczniku mozna to zrobic pokretlami i da to pozadany efekt. to co pojawia sie na liczniku to tylko przypomnienie. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kazdym kanale w Instrument tak sie wlasnie dzieje. Nie wiem czemu kurde. Pisze,ze kanal nie istnieje. Czyli mam rozumiec,ze jak mi teraz inspekcja nie swieci,a uzyje pokretel do skasowania, to mi ustawi przeglad olejowy za tyle, ile bylo ustawione,czyli chyba 15 tys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz to robić przez adaptację?? czy chcesz zmienić dystans do następnej wymiany? W tym roczniku LL chyba niebył jeszcze dostępny, więc kanał 45 można sobie odpuścić (rano spr. u siebie). Zaglądałeś tu: http://www.a4-klub.pl/smf/kasowanie_inspekcji_in1_in2_oil-t4640.0.html ?[br]Dopisany: 18 Maj 2008, 23:04 _________________________________________________05 -> 12

06 -> 30

07 -> 36

08, 45, 42 -> niedostępne , tak to wygląda u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w Audi z 1998 roku 2,5 TDI po wymianie oleju, pomimo tego, że jeszcze się nie świecił service, mogę skasować dotychczasowy przebieg na starym oleju i wprowadzić nową wartość np. 10 000 km, aby po tym przebiegu się zaświecił service.

Problem w tym, że service się nie świeci, olej został zmieniony. Postępowałem wedle:

"Inspekcja oleju - OIL1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X,2. Włączyć zapłon,3. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service OIL",4. Zwolnić przycisk X,5. Wyciągnąć przycisk Y i przytrzymać aż na wyświetlaczu pojawi się "Service - - - ".

Inspekcja serwisowa - INSP1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X,2. Włączyć zapłon,3. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service OIL",4. Zwolnić przycisk X,5. Wcisnąć i zwolnić przycisk X,6. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service INSP",7. Wyciągnąć przycisk Y i przytrzymać aż na wyświetlaczu pojawi się "Service - - - ".

Y - to lewy przyciska X - to prawy przycisk"

Ale to niczemu nie służy.

Jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...