Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Autko czasami gaśnie po odpaleniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

moje audi 1.8 95r. czasami gaśnie tak jak już napisałem w opisie. wygląda to w ten sposób jakby silnik sie dławił. Gdzieś czytałem że może tak sie dziać przez zapchany katalizator.....

Poza tym po odpaleniu przez jakiś czas nie wkręca sie na obroty tak jak trzeba, nie reaguje dość szybko na pedał gazu. :confused4:

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły czego to może być wina proszę się nie krępować i śmiało pisać.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dzięki. pozdro

Opublikowano

kolego ja mam ten sam problem!i pewnie po dodaniu gazu dlawi sie???ja obstawiam na pompe paliwa lub cos wasnie z nim gdyz na gazie pieknie pali i nie ma problemow(odrazu przestrzegam zeby nie odpalac auta na gazie)w tym tygodniu musze sprawdzic co to dokladnie jest!

acha odrazu pytanko co myslicie o przekazniku odlaczajacym pompe paliwa w momencie przelaczenia na lpg?

niby madre rozwiazanie ale wole zglegic sie w tym :wink4:

Opublikowano
  • Autor

daj znać na forum jak już rozwiążesz problem. Ja u siebie zamontowałem sekwencje ale szczerze mówiąc nie sprawdzałem czy na gazie lepiej sie wkręca na obroty. jak będe miał chwile (obstawiam że dopiero w weekend) to podjade na komputer może sie czegoś dowiem... :mysli:

Opublikowano

filtr paliwa moze byc zapchany

Opublikowano

jestem po wymianie filtra-najpierw wolalem byc pewny czy to wlasnie nie jest filt ale niestety :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ja też żeby spać spokojnie wymienie filtr, chociaż jestem pesymistą. podjade pod kompa jak bede miał chwile czasu. a gdzie jest ten filtr paliwa i czy dam rade go sam wymienić??

Opublikowano

Filtr paliwa jest przy tylnym prawym kole wymiana jest prosta odkręcasz osłonę następnie opaskę która trzyma filtr,zdejmujesz przewody i po sprawie.Uwaga na paliwo bo będzie pod ciśnieniem.

Opublikowano

pozniej okolo 2 razy odpalasz az zalapie.poznie ogladnij czy wszystko jest oki i czy nie ma przeciekow!

Opublikowano

Filtr paliwa jest przy tylnym prawym kole wymiana jest prosta odkręcasz osłonę następnie opaskę która trzyma filtr,zdejmujesz przewody i po sprawie.Uwaga na paliwo bo będzie pod ciśnieniem.

jesli nie bedzie cisnienia to znak ze zawór nie trzyma i paliwo sie cofa do biornika co moze byc przyczyna

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kupiłem już filtr paliwa i w sobote go wymienie. Zauważyłem też że muszę dłużej kręcić rozrusznikiem zanim zapali...... :confused4:[br]Dopisany: 22 Maj 2008, 09:53 _________________________________________________kosa-00 byłem w twoim mieście we wojsku tak sie składa :cool: :th:[br]Dopisany: 22 Maj 2008, 09:55 _________________________________________________wymieniłem filtr i ... pupa blada, to nie to :wallbash: . Zaprowadze auto we wtorek do mechanika bo ja nie mam czasu ani nerwów zgadywać co to może być. :confused4:[br]Dopisany: 25 Maj 2008, 13:07 _________________________________________________jakiś delikatny przestój w temacie widze??? zaprowadziłem taksówke dziś rano, teraz jeszcze na dodatek złego autko nie schodzi z obrotów przy zmianie biegów i trzeba za 3 razy kręcić zanim zapali po przestaniu nocki, ale kanał :thumbdown::([br]Dopisany: 27 Maj 2008, 12:09 _________________________________________________jutro odbieram samochód z warsztatu ale już dziś wiem co sie stało ( proszę bez złośliwości ) :embarrassed: otóż - czójnik poziomu paliwa który znajduje się koło pompki zawiesił się an takim poziomie że wskazówka cały czas pokazywała okolice czerwonego pola, a w baku była "susza" i auto zwyczajnie nie dostawało wystarczającej ilości bęzyny. Pompkę już kupiłem i raczej nie będe jej oddawał do nie wiem jak bardzo ta stara się przytarła przez ten czas. co myślicie o wycięciu katalizatora?? :mysli:

Opublikowano

psioczysz na ślicznotkę, a na dodatek jej nie karmisz. to nie dziwne, że się złości :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.