Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analizę logów - słaba dynamika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

panowie może rzucił by ktoś okiem na logi które zrobilem i cos mi podpowiedział co jest nie tak z tym motorkiem

011dynam1iv3.th.jpg

0308011dynamic1nl7.th.jpg

011bsgw4.th.jpg

Opublikowano

zrób kompletne logi i umiesc je tutaj w jakis czytelniejszy sposób

z tego co widac to kierowniczki do przeczyszczenia

Opublikowano

Masz problem z turbosprężarką troche przeładowuje oraz przepływomierz do wymiany bo ograncza dawke paliwa przez co auto jest słabe.

Opublikowano
  • Autor

moge zrobic podmianke przepływki od 1 z bo mam możliwość ?

Opublikowano

przepływke narazie zostaw w spokoju, zajmij sie czyszczeniem turbawki :th:

Opublikowano
  • Autor

pewnie masz racje poniewaz po wyjeciu znak produkcujny jaki widnieje jest z 12.07 wiec nie sadze ze by poleciała a jest orginał boscha wiec jutro biore sie za turbo. dzieki za odp.

Opublikowano

przepływke narazie zostaw w spokoju, zajmij sie czyszczeniem turbawki :th:

Panowie co Wy tam chcecie czyscic .... ?

tlenu jest az nadto [doladowanie] a doplyw gnoju jest ograniczony [lmm przycina] ... [kiedy wymieniales filtr powietrza ? ]

czy pedal w podlodze byl az do 4200 rpm ... ?

narazie turbulum zostawilbym w spokoju [moze troszke pomasowal prawa stopa ]

Opublikowano

No nie wiem, nie ja jestem specem od majzli, ale w tym aucie z jakiegoś powodu jest zbyt mało powietrza, przepływomierz tnie dawkę jak ta lala, jeśli po wymianie filtra powietrza i sprawdzeniu EGR będzie tak samo to wymiana przepływomierza jeszcze raz.

No i oczywiście turbina już się zapycha, są skoki i zacięcia.

Opublikowano

Panowie co Wy tam chcecie czyscic .... ?

z tego powodu

No i oczywiście turbina już się zapycha, są skoki i zacięcia.

:wink4:

a przepływka fakt, raczej do czyszczenia lub ewentualnej wymiany

Opublikowano

Panowie co Wy tam chcecie czyscic .... ?

z tego powodu

No i oczywiście turbina już się zapycha, są skoki i zacięcia.

ja bym na razie turbulum nie wywalal .... szkoda czasu i pieniedzy ...

Opublikowano

Fakt faktem, jeszcze można ją poratować przez ruchanie. :evil:

Ale musi coś zrobić z tym filtrem i przepływomierzem.

Opublikowano
  • Autor

ok czyli jednak podmienie tą przepływke u mojego brata jest ok sprawdzic nie zaszkodzi, a po wyjeciu tej mojej było troche sitko liscmi przypchane przecisilem ja , filtr nowiutki załozony jutro zrobie logi na przepływce od brata i wrzuce ,zobaczycie czy cos sie zmienia , a egr przeczyszcze wkoncu to nie takie trudne bo do turbawki to raczej sam nie podejde do czyszczenia (brak doswiadczenia z turbo) a nie wiecie jaki koszt jest czyszczenia turbiny w warsztacie.a i jakie logi jeszcze umiescic do analizy czy takie wystarczą.

Opublikowano

U mojego mechaniora czyszczenie to 400 z demontażem.

Nie wiem jak w Radomiu.

Opublikowano
  • Autor

witam ponownie , a wiec wymienilem filtr powietrza i przeczyściłem przepływke i oto nowe logi , z tego co ja widze to jednak egr do czyszczenia , po tym trzeba logi zrobic jak to nie pomorze to przepływka , a na koncu turbo (do czyszczenia) , jezeli sa jakies inne sugestie to prosze o podpowiedzi

003008011dynamiczneye0.th.jpg

dyn003011es0.th.jpg

dyn011ed3.th.jpg

bs004jj5.th.jpg

bs011nu7.th.jpg

000003008dynamicznekw9.th.jpg

003bsvf2.th.jpg

0304en3.th.jpg

000bsrz7.th.jpg

Opublikowano

z tego co widze

- przepływka niedomaga

- chyba trochę przeładowuje

Opublikowano

-lmm do wymiany ....

-troszke kuleje sterowanie turbulum ... [moze sie rozjedzi a jak nie to turbulum na stól]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.