Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze siedzi na sprężynach. Jak wsiądziesz to jeszcze zejdzie z cent abo dwa. :decayed:

Felga siadła idealnie. :thumbup1:

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
  • Autor

Jak wsiądziesz to jeszcze zejdzie z cent abo dwa.
Co ty mi tu imputujesz?

Że co?

Że gruby jestem :grin:

Opublikowano

Im częściej zaglądam na tą fele, tym bardziej mi się podoba :)

...nie żeby mi się nie podobała, ale wiesz o co chodzi ;)

Opublikowano
  • Autor

Grześ na starej feldze auto fajnie wyglądało, ale na tych felgach naprawdę mega wygląda. Wczoraj zamieniłem się furkami z kumplem I w ruchu jest :jerk::grin:

Opublikowano

Zboczeniec :decayed:

Opublikowano
  • Autor

I kto to mówi :grin:

Opublikowano

:grin:

...ja nigdy nie słyszałem jak moje jedzie na przelocie... :bag: muszę Ewce powiedzieć, aby się przejechała :decayed:

Opublikowano

Na żywo dużo lepiej jak na zdjęciu :wink:
Kiedyś też swoje koła oglądałem na filmiku jak do BT jechaliśmy :jerk:

Opublikowano

76f886bea8e0d2a6ea9bef72578be64f.jpg

Ucho, podnośnik załatw i obniżamy...

Opublikowano
  • Autor

OszQuwa to po co ja te springi kupowałem :doh:

:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Opublikowano

Panowie jest ktos dobry w temacie OC

Kupiłem auto z OC do połowy września,zarejestrowałem na siebie i zmienilem tablice.

Pytanie czy moge jeździć na ubezpieczeniu poprzedniego właściciela?

Szwobilem do proama i baneczka mówiła ze ubezpieczenie nadal.aktualne moge tez przepisać lecz ew.roznice w znalazłem zkach bede musial dopłacić,wiec na czorta płacić chcualbym przejezdzic na tym. Tylko nie wiem jak to bedzie podczas konktroli bo w świstku jest nr.rejestracyjny z innego wojewodztwa.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Musisz przepisać ubezpieczenie niestety na siebie


Chyba ze jest na vin zrobione

Opublikowano

Nie musi przepisywać żadnego ubezpieczenia. Teraz są takie przepisy że ubezpieczenie przechodzi z automatu na nowego właściciela tylko musisz ze sobą wozić umowę kupna sprzedaży żeby mieć podkładkę że kupiłeś auto od gościa na którego jest polisa.

Opublikowano

Nie musi przepisywać żadnego ubezpieczenia. Teraz są takie przepisy że ubezpieczenie przechodzi z automatu na nowego właściciela tylko musisz ze sobą wozić umowę kupna sprzedaży żeby mieć podkładkę że kupiłeś auto od gościa na którego jest polisa.

Właśnie tak słyszałem choc mowia rownierz to co Grzegorz.

Wiem ze moge jeździć z tym ubezpieczeniem tylko nie pasi mi czy nie bedzie dymu ze pokisa na a4 o numerach rej.xyx a teraz jest abc

Grześ sorry ze Tobie w temacie nasmieściłem

Musisz przepisać ubezpieczenie niestety na siebie

Chyba ze jest na vin zrobione

Jesli mówisz o VIN-e w świstku OC to jest model rok nr.rejestarcji oraz pelny VIN

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

Wiem że tak jest z tą umową bo w zeszłym roku w lutym jak kupowałem żonie czerwoną strzale to tak właśnie jest. A na umowie masz ten sam nr rej co na polisie od tego gościa i temu masz wozić umowę

Opublikowano
  • Autor

To nie lepiej dołożyć parę złotych i mieć święty spokój. A polisę będziesz miał na siebie :wink:

Opublikowano

Wiem że tak jest z tą umową bo w zeszłym roku w lutym jak kupowałem żonie czerwoną strzale to tak właśnie jest. A na umowie masz ten sam nr rej co na polisie od tego gościa i temu masz wozić umowę

No dokładnie nr.ten sam

Czyli umowa przy d.....

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

To nie lepiej dołożyć parę złotych i mieć święty spokój. A polisę będziesz miał na siebie :wink:

Grzesiek a jest sens dokładać do czegoś co jest w pełni zgodne z prawem.

Za 5ms.nowa umowa wiec tam mnie już nie będą oszczędzali [emoji12]

A z drugiej strony raz zaplacono za ubezpieczenie ja zapewne przypisując bede musial im dopłacić za ubezpieczenie ktore już zostało raz zapłacone.

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

Mi za seicento zaśpiewali 200zł dopłaty jakbym chciał przepisać je na siebie

Opublikowano

Mi za seicento zaśpiewali 200zł dopłaty jakbym chciał przepisać je na siebie

Bo co?

Zniżki nie te

Lata nie te

Pojemność nie taka?????

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mi za seicento zaśpiewali 200zł dopłaty jakbym chciał przepisać je na siebie

Bo co?

Zniżki nie te

Lata nie te

Pojemność nie taka?????

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem dlaczego. Zniżki pełne,lata też także to ich widzi mi się także wolałem żeby żona jeździła z umową i święty spokój

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.