Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak byś inaczej chciał :wink:

dodatkowo możliwość wyłączenia :D

mogę ci dać namiar na elektronika :grin:

No właśnie chodziło mi o to czy jest możliwość wyłączenia. :wink4:

Elektronika Znam. :naughty:

Opublikowano

Grześ teraz możesz ty coś zgapić :grin:

no wreszcie :kox: wymęczone

to kiedy montujemy u mnie :naughty:

i tak się zastanawiam czy nie lepiej by było zrobić by się otwierały po stacyjce tak jak jest to w B8

Opublikowano

Grześ teraz możesz ty coś zgapić :grin:

no wreszcie :kox: wymęczone

to kiedy montujemy u mnie :naughty:

i tak się zastanawiam czy nie lepiej by było zrobić by się otwierały po stacyjce tak jak jest to w B8

Zbyt oklepane...

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

Grześ teraz możesz ty coś zgapić :grin:

no wreszcie :kox: wymęczone

to kiedy montujemy u mnie :naughty:

i tak się zastanawiam czy nie lepiej by było zrobić by się otwierały po stacyjce tak jak jest to w B8

Dobrze jest....

wysłane z .....

Opublikowano

Grześ teraz możesz ty coś zgapić :grin:

no wreszcie :kox: wymęczone

to kiedy montujemy u mnie :naughty:

i tak się zastanawiam czy nie lepiej by było zrobić by się otwierały po stacyjce tak jak jest to w B8

Dobrze jest....

wysłane z .....

Taaaaa ino ja w pracy zamiast spać to moduły im rób... przerabiaj. Ech potem w domu dosypiam... :polew:

Wysłane z taboreta...

Pochwal się przełącznikiem luster made by multis bez gwarancji. Heh

Wysłane z taboreta...

Opublikowano
  • Autor

No właśnie chodziło mi o to czy jest możliwość wyłączenia.
ja mam zrobione wyłączanie na pokrętle luster,jak jest ustawiane na składanie wtedy tylko moduł działa w innych pozycjach lustra się nie złożą
Opublikowano

Po co ?

wysłane z .....

Opublikowano

Po co ?

wysłane z .....

jak po co

po to zeby mozna było to wyłaczyć jak bedzie -25 w zime

Opublikowano
  • Autor

Pochwal się przełącznikiem luster made by multis bez gwarancji. Heh

:facepalm: nie zrobiłem,ale pany wierzyć na słowo ruby przerobił zwykły przełącznik(bez składania) i wygląda,działa jak ori ze składaniem

magik jakiś :D


Po co ?




wysłane z .....

jak po co

po to zeby mozna było to wyłaczyć jak bedzie -25 w zime

dokładnie po to :wink:

Opublikowano

Po co ?

wysłane z .....

jak po co

po to zeby mozna było to wyłaczyć jak bedzie -25 w zime

I co ??? Pojedzie ze złożonymi ? :polew:

wysłane z .....

Opublikowano
  • Autor

poplułem monitor :polew:

Opublikowano

Po co ?

wysłane z .....

jak po co

po to zeby mozna było to wyłaczyć jak bedzie -25 w zime

I co ??? Pojedzie ze złożonymi ? :polew:

wysłane z .....

no, żeby była lepsza aerodynamika :D

Opublikowano

Po co ?

wysłane z .....

jak po co

po to zeby mozna było to wyłaczyć jak bedzie -25 w zime

I co ??? Pojedzie ze złożonymi ? :polew:

wysłane z .....

no, żeby była lepsza aerodynamika :D

A co to zmieni przy dwaipół ? :grin:

wysłane z .....

Opublikowano

No ucho widzę że cały czas na przód :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Takie tam z dziś :grin:

Wycieraczka aut 20141010_141906.jpg

Nowe ramki 20141010_141955.jpg

Lampka ful opcja :grin:20141010_173612.jpg

Opublikowano

Małe rzeczy a cieszą :D

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

:naughty: Zgadza się

wycieraczkę może kilka razy użyłem więc była zbędna :grin: o lampce Młody mi marudził :grin:

Opublikowano

Nie miales lampki ? Czy co.

Opublikowano
  • Autor

Ja Tobie już kiedyś tłumaczyłem że do szóstki wszystko w standardzie dawali bo ich nikt nie chciał,a w czwórce za wszystko trzeba było płacić :grin:

Poza tym inżynierowie w Ingolstadt nie wpadli na to żeby w małym bracie zamontować ambiente :D

Opublikowano

Otwór wycinałeś? Misztrzu flexa?

Wysłane z taboreta...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.