Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A z fajnych gratów może coś ? :)

Webasto spoko ;)

Opublikowano

W dalekich planach, a raczej marzeniach (realnie patrząc :( ) mam domontowanie czujnika deszczu/światła (obecnie mam tylko auto światła/fotochrom), co wiąże się z wymianą szyby i lusterka wstecznego... byłoby wtedy na sprzedaż :wink:

Fotochrom+kompas, czyli full opcja dla B6.

No i MCE B6 w wersji High

Opublikowano
  • Autor

Konkretnie dopieszczona sztuka :)

Pozwolę sobie na podsunięcie kilku pomysłów na dalsze mody :D

1. Webasto

2. Fotochrom + czujnik swiatła + CLH ori. Można pokusić się o czujnik światła+deszczu ale wymaga to wymiany szyby i MCE na tę z modelu B7

3. Homelink

4. Grzana tylna kanapa

5. Boczne tylne poduszki powietrzne

6. TPMS

7. Wyłącznik poduszek strony pasażera

8. Elektryczna roleta

9. Czujnik jakości powietrza

10. Podgrzewana przednia szyba

11. Fotel kierowcy z pamięcią

12. Nagłośnienie BOSE

13. Przycisk START ENGINE z RS4

14. Domontowanie QUATTRO :naughty:

15. Grzana kiera, najlepiej z B7

16. Lusterko wsteczne z kompasem

Do części pomysłów graty leżą,ale większość to zbędny shit :grin:

Opublikowano

Nie wiedziałem że w avancie była elektryczna roleta :grin:

Opublikowano

Nie wiedziałem że w avancie była elektryczna roleta :grin:

Nie śmiej się tak, bo pękniesz ;)

Pisałem z rozpędu... :wink:

Do części pomysłów graty leżą,ale większość to zbędny shit :grin:

Czy to zbędny shit czy nie, zależy dla kogo... jeśli lubisz grzebać przy autku to każdy gadżet będzie niezbędny, hehe... a fabryczny to niemal "mast hev" ;)

Zapomniałem do listy dorzucić dozór wnętrza + czujniki przechyłu (= ori alarm w full opcji) oraz Servotronic-a, chyba, że już masz :hi:

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Nie wiedziałem że w avancie była elektryczna roleta :grin:

Nie śmiej się tak, bo pękniesz ;)

Pisałem z rozpędu... :wink:

Wręcz niepodobne do Ciebie :decayed:

Opublikowano

Nie wiedziałem że w avancie była elektryczna roleta :grin:

Nie śmiej się tak, bo pękniesz ;)

Pisałem z rozpędu... :wink:

Wręcz niepodobne do Ciebie :decayed:

:lol:

Dziś był wyjątkowy dzień bo zasuwałem ponad dwieśc... eeee, ponad dwadzieścia na godzinę po obwodnicy :decayed:

Edytowane przez BeyerBrown

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Koła na nowy sezon już są

20160227_132240.jpg

:D


20160227_131816.jpg

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

k**wa ukradłeś mój pomysł :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Tyś gumy kupił :grin:



Koło na przyszły sezon już jest :)d4dad5dec00d076f1ce8167392a2e56d.jpg

A ja od felg zacząłem :grin:

Opublikowano

Od czego by nie zacząć to i to potrzebne :decayed:

Pokazał byś a nie chowasz :ph34r:

Opublikowano

No czai się strasznie! Zito 9..? :naughty:

Opublikowano

No czai się strasznie! Zito 9..? :naughty:

Pudło... :whistling:

Koła na nowy sezon już są

20160227_132240.jpg

:D

20160227_131816.jpg

Poubierał skubany. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pokazał byś a nie chowasz

Dopiero jak na auto trafią :kox:

No czai się strasznie! Zito 9..? :naughty:

8,5 :wink:

Poubierał skubany. :decayed:

:D

Opublikowano

Tyś gumy kupił :grin:

Koło na przyszły sezon już jest :)d4dad5dec00d076f1ce8167392a2e56d.jpg

A ja od felg zacząłem :grin:

Całe koła :naughty:
Opublikowano

A gdzie ta felga bo ja widzę tylko pudełka

Opublikowano
  • Autor

Całe koła

ale w ujowym rozmiarze,nie pomyślałeś ze to będzie za dużo dla 2,5 :grin:

A gdzie ta felga bo ja widzę tylko pudełko

:ph34r: Na razie schowana, czekają na gumki :cool:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

dadzą radę...z 500km zrobiłem na nich i jest ok ;)

Opublikowano
  • Autor

:eusathink: to czemu jeszcze ich nie widziałem

Opublikowano

W piwnicy na lato czekajo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.