Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak z felgą ? trza ją było zmieniać....by jakoś wyglądały wewnątrz ?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Artur ty mi się tu nie czepiaj niektórzy przy 19" mają mniejsze wkłady:grin:

Opublikowano

ino nimce :decayed:

Opublikowano
Artur ty mi się tu nie czepiaj niektórzy przy 19" mają mniejsze wkłady:grin:
ino nimce :decayed:

Tak sobie nadrabiam spam z całego tygodnia, przeglądam wątek za wątkiem, czytam o nowych tarczach Ucha i tylko czekałem aż ktoś niżej wspomni o mnie i o moich heblach 288/245 przy 19" - nie zawiedliście mnie Panowie!!! :grin::grin::grin:

Ale już niedługo... nowy zestaw czeka na montaż :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Maniek nie pękaj nie tylko ty masz taki mały zestaw:grin:

Opublikowano
Artur ty mi się tu nie czepiaj niektórzy przy 19" mają mniejsze wkłady:grin:
ino nimce :decayed:

Tak sobie nadrabiam spam z całego tygodnia, przeglądam wątek za wątkiem, czytam o nowych tarczach Ucha i tylko czekałem aż ktoś niżej wspomni o mnie i o moich heblach 288/245 przy 19" - nie zawiedliście mnie Panowie!!! :grin::grin::grin:

Ale już niedługo... nowy zestaw czeka na montaż :naughty:

:oklasky::ok2: .....:decayed:.....dzwoń do Griszy...upalał taki zestaw wczoraj.....jedno lepszejsze hamowanko i takie jakby buczenie potem już tylko :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

działasz coś w temacie czy okupujesz kebaby :decayed: na śląsku :grin:

Opublikowano
  • Autor

Narazie kebaby:grin:

zbieram graty:whistling:

---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------

W sumie to nowa antena wpadła

20140419_143309.jpg

Opublikowano

fajna......też trza będzie się z takową przeprosić :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Święto Pracy uczczone :banan:

4181204756.jpg 20140501_132218.jpg :naughty:

i przymiarka :decayed:

20140501_112930.jpg 20140501_132202.jpg 20140501_135252.jpg

20140501_135925.jpg

Dzięki panowie za części,narzędzia i pomoc:thankyou2:

Opublikowano
:naughty: teraz sobie bedzie wygladac
Opublikowano

Ucho!!! będzie zacnie :) !!!

Opublikowano

Dobry ruch ucho!!!

Na dzień dzisiejszy oboje mamy auta w tym samym stanie - bez ryja :decayed::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: teraz sobie bedzie wygladac
Ucho!!! będzie zacnie :) !!!

też tak myślę :decayed:

ale na razie limited ucho edition:grin::grin::grin:

20140501_171346.jpg

Opublikowano

no no panie coś się tu dzieje widze

teraz to bedzie to panie :thumbup1:

Opublikowano

Ucho jest w pyte ja bym tak zostawił :grin:

Opublikowano
  • Autor

tylko że policmajstry się czepiają :facepalm: już mnie dojechali :grin:

Opublikowano
:good:...furmanka wygląda :naughty:
Opublikowano

Witam sąsiada :wink: Widziałem dzisiaj że stoi bez zderzaka i tak sobie pomyślałem że gładzisz albo będzie dokładka z sline. Ja będę przez zimę szukał takiej dokładki i będzie rezanko :banan: Ogólnie Audi piękne, duuuużo pracy wpakowane, ale efekt świetny! :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Witam sąsiada :wink: Widziałem dzisiaj że stoi bez zderzaka i tak sobie pomyślałem że gładzisz albo będzie dokładka z sline. Ja będę przez zimę szukał takiej dokładki i będzie rezanko :banan: Ogólnie Audi piękne, duuuużo pracy wpakowane, ale efekt świetny! :thumbup1:

:thankyou2:

serducho już wymieniłeś:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.