Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
a twój kolor to LZ5J? bo wydaje mi się mamy te same

tak

kiedy robimy fotochrom bo widze że idzie w dobrym kierunku :decayed:

pierw wgniotki z gradu trzeba usunąć,

a potem blutek i zderzak znaleźć z sline bo mój to już się na szrot nadaję po kolejnym wyrwaniu przez kobietę :kwasny:

:facepalm:http://s22.postimg.org/kfd0uo8jh/06072013224.jpg http://s24.postimg.org/xgmt8htdt/06072013223.jpg :facepalm:

dzwon podstawą tuningu :decayed:

to jest tak jak wychodzisz z kumplami na :beer:

Opublikowano

było bum bydzie tjun :)

Ucho a robiłeś to??? bo wpis stary jak zeszłoroczny karp wigilijny :)

Opublikowano
  • Autor
było bum bydzie tjun :)

Ucho a robiłeś to??? bo wpis stary jak zeszłoroczny karp wigilijny :)

Nie bum tylko krawężnik:grin:zderzak zroniony:wink:

Opublikowano

ucho.77, mam pytanko bo zabieram się już dość długi czas za polerke lakieru i tak właśnie ciekaw jestem czy jest ciężko z tym lakierem?robiłeś polerke audi?:mysli:

Opublikowano
  • Autor
ucho.77, mam pytanko bo zabieram się już dość długi czas za polerke lakieru i tak właśnie ciekaw jestem czy jest ciężko z tym lakierem?robiłeś polerke audi?:mysli:

Poza woskiem z sonaxa nic nie robilem, brak czasu:wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

nic się tu nie dzieje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie boj nic:wink:

Dwa modziki sie szykują:naughty:

Opublikowano

Oby były grube

Opublikowano
  • Autor

Gruby to ja jestem:polew:

One będą praktyczne:naughty:

Opublikowano
Gruby to ja jestem:polew:

One będą praktyczne:naughty:

:polew:

czekamy na foto :whistling:

Opublikowano
  • Autor

mnie czy modów :grin:

---------- Post dopisany 11-01-2014 at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 23:55 ----------

Dziś w końcu trafił blutek do auta:dance:

Tak się kiedyś zaczęło

20131026_124915.jpg20131026_123958.jpg

A tak się skończyło w Krk :naughty: i troszku przegonione autko :decayed:

20140112_000144.jpg z kolejką do bramek:naughty:

20140104_103750.jpg20140111_150350.jpg20140111_153400.jpg20140111_195850.jpg20140222_162837.jpg

I wszystko bangla :banan:

20140111_204239.jpg20140111_204244.jpg A spalanie po powrocie:whistling: 20140111_204348.jpg

Podziękowania dla Pajdy za pomoc i cierpliwość:notworthy::notworthy::notworthy:

Opublikowano

:wink:

trochę zabawy z tym było to trzeba przyznać na całe szczęście historia tej modyfikacji zakończyła się happy endem :banan:

mam nadzieje że to cię nie zniechęci do dalszych modyfikacji :whistling::a4fan:

Pamiętaj Co cię nie zabije to cię wzmocni ! :guma:

PS. czerwony fis :facepalm:

Opublikowano

17 minut goniłeś od bramki do bramki :decayed: prędkość musiała być niezła

Opublikowano
  • Autor

PS. czerwony fis :facepalm:

To już powoli rarytas:grin:

17 minut goniłeś od bramki do bramki :decayed: prędkość musiała być niezła

Wracając tempem emeryta na tempomacie 1,5dzieiąt:decayed: zajęło przejechanie bramek 23min i bez kolejki:wink:

20140112_094456.jpg

Opublikowano

blutek fajna sprawa :naughty: dawca przelacznika moze a3?

Opublikowano
  • Autor

Tak z A3:wink:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
  • Autor

Stare ledy poszły się paść,i wpadły 4300k:naughty:

20140111_220215.jpg

Opublikowano
Stare ledy padły ze starości,i wpadły 4300k:naughty:

http://s21.postimg.org/enmf5wkgj/20140111_220215.jpg

:thumbup1: i myjkę zaliczyłeś :brawo:

Opublikowano
Stare ledy padły ze starości,i wpadły 4300k:naughty:

http://s21.postimg.org/enmf5wkgj/20140111_220215.jpg

:thumbup1: i myjkę zaliczyłeś :brawo:

aż mnie oślepił kiedy jechałem dzisiaj na garaż :decayed:

Mody w pytke :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.