Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Navi zaebista sprawa tym bardziej jak działa... :whistling: U mnie muszę laser ogarnąć! :kwasny: Gratki moda! :wink4:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Aaaa... i pamiętaj. Nic więcej już nie rób! :decayed::sarcastic: Nie wierzę! :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Aaaa... i pamiętaj. Nic więcej już nie rób! :decayed::sarcastic: Nie wierzę! :naughty:

JA też nie wierzę :kox:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

no nareszcie navi na pokładzie :decayed: od razu lepiej to wygląda panie :thumbup1:

to wszystko twoja wina :grin:

Opublikowano

Aaaa... i pamiętaj. Nic więcej już nie rób! :decayed::sarcastic: Nie wierzę! :naughty:

JA też nie wierzę :kox:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

no nareszcie navi na pokładzie :decayed: od razu lepiej to wygląda panie :thumbup1:

to wszystko twoja wina :grin:

moja? no co ty gadasz, niby dlaczego?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Aaaa... i pamiętaj. Nic więcej już nie rób! :decayed::sarcastic: Nie wierzę! :naughty:

JA też nie wierzę :kox:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

no nareszcie navi na pokładzie :decayed: od razu lepiej to wygląda panie :thumbup1:

to wszystko twoja wina :grin:

moja? no co ty gadasz, niby dlaczego?:decayed:

08-12-2012, 17:07

pajda

user-online.pngpoczatkujacy.gif

pajda-54369.gif?dateline=1353679375

no no ładna sztuka, RNS-A wkładaj
:decayed:

:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

to kiedy kolorowy FiS? :wink:

Opublikowano
  • Autor

cytując

quote_icon.png Zamieszczone przez akjam viewpost-right.png

Aaaa... i pamiętaj. Nic więcej już nie rób! :decayed::sarcastic:

Nic więcej nie robię :grin: :grin:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano
cytując

http://a4-klub.pl/images/misc/quote_icon.png Zamieszczone przez akjam http://a4-klub.pl/images/buttons/viewpost-right.png

Aaaa... i pamiętaj. Nic więcej już nie rób! :decayed::sarcastic:

Nic więcej nie robię :grin: :grin:

nic wiecej nie robi ale do świąt :grin:, a po świetach nowe mody :decayed:

no rns-e to podstawa w aucie, a nie tam jakiś śmieszny concert

no fis w kolor - to by było to :kox: + blutek jak już jest rns żeby była ładna kompozycja :wink:

Opublikowano
  • Autor
:whistling:
Opublikowano

no powiem ci kolego ze ladnie teraz to wyglada

RNS-E to piekna sprawa rezaj jeszcze do tego BT i SDS co za tym idzie kiera multi :decayed:

przyciski szyb mnie sie nie podobaja i ten wlacznik swiatel tak sobie ale to Tobie ma sie podobac

wejscie aux modzik w sumie fajny ale tak naprawde ile bedziesz go uzywac? mnie tam dwa sloty kart pamieci starczaj, lepiej za to podlaczyc tv tuneri kamerke cofania

modul DRL piekny no i te bixy :slina:

Opublikowano
  • Autor

kierownica z MF jest, blut będzie :wink: kamerka może w dalekiej przyszłości :whistling:

AUX się przyda :wink:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

takie tam z weekendu w BT :decayed:

DSC05295.jpg

DSC05324.jpg

Opublikowano

umyj brudasa :whistling:

Opublikowano
  • Autor
umyj brudasa :whistling:

ty się nie czepiaj :baseball: :wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

quwa a miałem nic nie robić:doh:

image.jpg:kox:

i aux zakodowany

20130402_210708.jpg 20130402_210628.jpg 20130402_210923.jpg

Turzol dzięki za kompa i pomoc :thankyou2:

Opublikowano

jaki z ciebie jest rezacz :decayed: a miało do świąt nic nie byc :polew: - nie wtrzynał ciśnienia :grin:

a tu proszę jednak :naughty: mgiełka się szykuje - nówki z ASO ??

Opublikowano
  • Autor

:doh: normalnie zapomniałem :wink:

:yes2: nówki

Opublikowano

:polew:

Ciekawe ile jeszcze razy w tym miesiącu dopadnie cie amnezja :polew:

Pajda mgiełka już się na szybie rozmazuje :wink:

Opublikowano

A nie mówiłem... Miałem to nagrać jak Ucho mówi... "Już nic nie robię!" Powtórzył dwa razy! Mam świadka! :guma:

Opublikowano
  • Autor

:whistling:amnezja to dobra horoba

muszę prześledzić Twój i Akjama wątek żeby mieć nathnienie na nowe mody:wink:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

A nie mówiłem... Miałem to nagrać jak Ucho mówi... "Już nic nie robię!" Powtórzył dwa razy! Mam świadka! :guma:

:whistling:amnezja :grin:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

ucho to wszystko przez wódkę w bukowinie stąd ta amnezja :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.