Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kolor fis :decayed: blutek :decayed:

S-line :decayed:

Opublikowano
  • Autor
kolor fis :decayed: blutek :decayed:

S-line :decayed:

na razie inne priorytety

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Np. spożycie alko :)

Opublikowano

Ucho co dalej bo cisza w temacie :grin:

brak inspiracji

muszę poczytać co tam u Akjama się dzieję i może inspiracja będzie :wink:

:wink4::good: No i jakie tam plany? :naughty:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

narazie auta do kobiety szukam, więc brak czasu i inspiracji :grin:

quwa tragedia:facepalm:

---------- Post dopisany 17-05-2013 at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 23:10 ----------

Kobiecie "auto" kupione i pomodzone :decayed:

20130508_193637.jpg jeszcze gratis dostała :wink:

można się nareście zająć swoim :naughty:

20130517_181015.jpg20130517_180008.jpg

Opublikowano

Zakładaj na "Kropka" jakieś fajne Keskiny R16 7J albo coś z Abartha i bydzie malyna !!!

No i taki jakiś wysokopienny ten Kropek ..... zarzuć -40 chociażby FK...

Graty zakupu rzecz oczywista!!!

Faje mosz te fele na Niuni ! :)

Pozdro

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Zakładaj na "Kropka" jakieś fajne Keskiny R16 7J albo coś z Abartha i bydzie malyna !!!

No i taki jakiś wysokopienny ten Kropek ..... zarzuć -40 chociażby FK...

Graty zakupu rzecz oczywista!!!

Faje mosz te fele na Niuni ! :)

Pozdro

Dzięki oby kłopotu mi nie robił:wink:

Kropka nie modzę więcej ,

Bo Jedna Skarbonka Już Jest W Domu :grin:

Co do Niuni mi się też podobają :naughty:

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 21:53 ----------

:whistling:i kto powiedział że V-ka żre jak smok :wink:

20130602180.jpg

prawie jak 1,9 :grin:

Opublikowano

jechałem za Tobą na trasie bo 3 nie mogłem wbić i v-max miałeś 70km/h :grin:

Opublikowano
  • Autor
jechałem za Tobą na trasie bo 3 nie mogłem wbić i v-max miałeś 70km/h :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

fis w kolor by się zdał :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
fis w kolor by się zdał :naughty:

taaa jeszcze by się przydało :whistling:

-blutek

-lusterko

-zewnętrzny Sline

:facepalm: jak żyć,jak żyć :wink::grin:

---------- Post dopisany 03-07-2013 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 21:25 ----------

:facepalm: Magia Zatoru i powrót lawetą :kwasny:

abu4y6a2.jpg 25062013204.jpg

z powrotem w moich rękach:naughty:

DSC05927.jpg

Mała kosmetyka;

wyłącznik do CLH :wink:, sticker :grin:

03072013218.jpg 03072013219.jpg

Opublikowano

Też muszę w końcu poszukać ten przełącznik świateł i sobie taki zapodać :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Też muszę w końcu poszukać ten przełącznik świateł i sobie taki zapodać :naughty:

jak wpadnie mi w oko w fajnej cenie to ci podrzucę :wink:

Opublikowano
  • Autor

:facepalm: kto ci to dupnie

:whistling: puki nie nie odpali, będzie w nieświadomości :wink:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

kiedy robimy fotochrom bo widze że idzie w dobrym kierunku :decayed:

Opublikowano
  • Autor
kiedy robimy fotochrom bo widze że idzie w dobrym kierunku :decayed:

pierw wgniotki z gradu trzeba usunąć,

a potem blutek i zderzak znaleźć z sline bo mój to już się na szrot nadaję po kolejnym wyrwaniu przez kobietę :kwasny:

:facepalm:06072013224.jpg06072013223.jpg:facepalm:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

a twój kolor to LZ5J? bo wydaje mi się mamy te same

Opublikowano
kiedy robimy fotochrom bo widze że idzie w dobrym kierunku :decayed:

pierw wgniotki z gradu trzeba usunąć,

a potem blutek i zderzak znaleźć z sline bo mój to już się na szrot nadaję po kolejnym wyrwaniu przez kobietę :kwasny:

:facepalm:http://s22.postimg.org/kfd0uo8jh/06072013224.jpg http://s24.postimg.org/xgmt8htdt/06072013223.jpg :facepalm:

dzwon podstawą tuningu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.