Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powinno się wprowadzić zakaz rezania w tak szybkim tempie -

i jeden mod (góra 2)na miesiąc -

Przed świętami powinien być post modowy !

No cza jakiś regulamin wprowadzić , bo tu się robi samowolka - ha ha

Opublikowano
  • Autor
Powinno się wprowadzić zakaz rezania w tak szybkim tempie -

i jeden mod (góra 2)na miesiąc -

Przed świętami powinien być post modowy !

No cza jakiś regulamin wprowadzić , bo tu się robi samowolka - ha ha

leczyć się tego nie da, więc karać powinno :polew::polew:

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

średnia wychodzi 2,2 moda na miesiąc :grin:

Opublikowano

czyli o 0,2 promila przekroczone i teraz zakaz masz na 3 miechy modzenia i nawet myślenia o tych sprawach .

ucho podobno mam kpl kabelków i antenków jaki ma być - teraz sam nieiwem czy mi coś brakuje czy nie - eh pewno wyjdzie w praniu

Opublikowano

Fajna sztuka!!! wczoraj widzialem pierwszy raz na żywo :wink:

Powodzenia w dalszych modach i bezawaryjności przede wszystkim! :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Fajna sztuka!!! wczoraj widzialem pierwszy raz na żywo :wink:

drugi :wink:

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

przy zmianie pakietu na letni wpadł jeszczę nony klimatronik :decayed:

lato 16*c ,zima będzie z grzaną dupką:wink:

20130329164.jpg

Opublikowano

tez mam klimatronik na 16st. i powiem Ci, że super sprawa :whistling:

Opublikowano
  • Autor
tez mam klimatronik na 16st. i powiem Ci, że super sprawa :whistling:

bardziej zależało mi na dupkach, a po odpaleniu 16st w gratisie dostałem :grin:

Opublikowano
Fajna sztuka!!! wczoraj widzialem pierwszy raz na żywo :wink:

drugi :wink:

szczerze, to nie przypominam sobie, ale teraz dopiero oglądnąłem ja co nieco :wink:

hmmm...w Katowicach? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Fajna sztuka!!! wczoraj widzialem pierwszy raz na żywo :wink:

drugi :wink:

szczerze, to nie przypominam sobie, ale teraz dopiero oglądnąłem ja co nieco :wink:

hmmm...w Katowicach? :decayed:

Żorach :wink:

Opublikowano
tez mam klimatronik na 16st. i powiem Ci, że super sprawa :whistling:

bardziej zależało mi na dupkach, a po odpaleniu 16st w gratisie dostałem :grin:

chłopaki a te klimy z 16st wychodziły tez w b6?czy to z b7 macie?

Opublikowano
tez mam klimatronik na 16st. i powiem Ci, że super sprawa :whistling:

bardziej zależało mi na dupkach, a po odpaleniu 16st w gratisie dostałem :grin:

chłopaki a te klimy z 16st wychodziły tez w b6?czy to z b7 macie?

kurde co Wy z tym -16 ja na -18 już mam sopel na nosie :grin::grin::grin:

Opublikowano
tez mam klimatronik na 16st. i powiem Ci, że super sprawa :whistling:

bardziej zależało mi na dupkach, a po odpaleniu 16st w gratisie dostałem :grin:

chłopaki a te klimy z 16st wychodziły tez w b6?czy to z b7 macie?

W b6 były oryginał co wychodziły z 16st. A kolega ma z b6 czy b7 ?

Opublikowano
  • Autor

ori B6 mam :wink:

Opublikowano

to ma chłopak szczęście ze mu się trafił akurat w 16 stopniowej skali :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Klima była kupiona pod 1din igiełka dla grzanych dupek nawet nie miałem pojęcia o 16st:kox: , ale plany się zmieniły i wylądowała do rns-e:wink:

Podziękowania dla Macin_o23 :hi:

Opublikowano

a po czym mozna poznać że ma 16stopni?numer inny czy to czysta loteria?

Opublikowano
tez mam klimatronik na 16st. i powiem Ci, że super sprawa :whistling:

bardziej zależało mi na dupkach, a po odpaleniu 16st w gratisie dostałem :grin:

chłopaki a te klimy z 16st wychodziły tez w b6?czy to z b7 macie?

kurde co Wy z tym -16 ja na -18 już mam sopel na nosie :grin::grin::grin:

no właśnie...ale mają 16 :grin:

Ucho co dalej bo cisza w temacie :grin:

Opublikowano

no nie a ten znów działa :naughty:, weekend bez rezania to weekend stracony :decayed:

Opublikowano
  • Autor
a po czym mozna poznać że ma 16stopni?numer inny czy to czysta loteria?

nie wiem,to pytanie trzeba kierować do kogo :eusathink:,w tygodniu mogę luknąć numer na nim :wink:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Ucho co dalej bo cisza w temacie :grin:

brak inspiracji

muszę poczytać co tam u Akjama się dzieję i może inspiracja będzie :wink:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

no nie a ten znów działa :naughty:, weekend bez rezania to weekend stracony :decayed:

:grin: ojtam,ojtam :grin:

Opublikowano

kolor fis :decayed: blutek :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.