Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A nie wystarczyło umyc

:polew: dobre :grin::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

ładnie się prezentują nowe deklory... fakt....i dobrze ,że takich rtzeczy nie ma do b5 bo by mi moja łeb urwała :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ciesz się że córa jeszcze nie kuma bo mnie młody dziś sprzedał że fotele zmieniłem:facepalm:

i wpuść tu dziecko do auta :grin: a trzy tygodnie moja zmiany nie zauważyła :grin:

Opublikowano

No i elegancko to wygląda :thumbup1:

Jak mogę coś od siebie dodać, to widziałbym ucho jeszcze tylko jedną zmianę jeśli chodzi o wnętrze, mianowicie kiere... tu akurat na zdjęciu z trzema poduchami :kox:

stylingtuningextreme-sexsells_1.jpg

Opublikowano
  • Autor

kiera jak kiera,ale te poduchy by przygarnął :naughty:

Opublikowano

hehehe, jak mi się kiera z b7 nie podoba to ta z fotki jest całkiem wporzo :grin: może dlatego że lubie okrągłe poduszki :naughty:

Opublikowano
hehehe, jak mi się kiera z b7 nie podoba to ta z fotki jest całkiem wporzo :grin: może dlatego że lubie okrągłe poduszki :naughty:

:grin::grin::grin::jezyk:

Opublikowano
  • Autor

To czemu go tu jeszcze nie ma:kwasny:

Opublikowano
Wy się poduchami jaracie, a ja znam profil pańci na fejsie :decayed:

dawaj, zapytam czy aktualne...? :decayed:

Opublikowano

f*ck, zaręczona z jakimś miśkiem :kwasny:

...kiedy indziej o tą kiere zapytam :whistling:

Opublikowano

to teraz zmiana MCE, szybka pod czujnik i zapomnisz ze masz manetkę wycieraczek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dominik MCE i czujnik zmierzchu/deszczu będzie:decayed: co do zmiany szyby to zobaczymy:wink:

---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

Ramka biegów trafiła do auta:decayed:

a była z automatu:whistling:

20140304_140501.jpg

Opublikowano

Zacnie :whistling:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

jesteś chyba pionierem w przeróbce ramki automat na manual :wink:

Opublikowano
Dominik MCE i czujnik zmierzchu/deszczu będzie:decayed: co do zmiany szyby to zobaczymy:wink:

---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

Ramka biegów trafiła do auta:decayed:

a była z automatu:whistling:

http://s21.postimg.org/bi7qs6tlj/20140304_140501.jpg

zaraz lepiej :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Brakujące ogniwo trafiło :decayed:

20140315_115501.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe heble na aucie,co prawda na razie dalej seria 312/255mm:decayed:

Podziękowania dla Wandej-a za expresową dostawę :thankyou2:

20140326_142521.jpg

A tak wyglądają tarcze ATE PD po 40tkm:facepalm: od wewnątrz były całkiem gładkie:facepalm:

20140326_143032.jpg20140326_143021.jpg20140326_143028.jpg

Opublikowano
Nowe heble na aucie,co prawda na razie dalej seria 312/255mm:decayed:

Podziękowania dla Wandej-a za expresową dostawę :thankyou2:

http://s29.postimg.org/62tet9qjb/20140326_142521.jpg

A tak wyglądają tarcze ATE PD po 40tkm:facepalm: od wewnątrz były całkiem gładkie:facepalm:

http://s30.postimg.org/ubgl5f52p/20140326_143032.jpghttp://s28.postimg.org/3uqawh90d/20140326_143021.jpghttp://s4.postimg.org/dc3e8qv99/20140326_143028.jpg

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

ucho Ty szatanie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:grin: poszedłem po bandzie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.