Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 1.9TDI Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A o to moja Audi :)

A4 B6 Avant 1.9TDI 130PS S-Line 2003r ( według Vin-u 2004 ( rozrząd pasuje od 2004r)), Silnik AVF.

wyposażenie:

-ABS

-ESP

-domykanie szyb z pilota (przód)

-centralny zamek

-spryskiwacze lamp

-xenony

-czujniki parkowania tył

-navigacja

-tiptronic

-schowek na narty

-system mówiący o natężeniu ruchu ( działa tylko wszędzie na zachód od polski )

- 8 głośników + fabryczny subwoofer audi

-tempomat

-doświetlanie drogi do domu

-automatyczne zapalanie świateł po zmierzchu

- fotele pół skóra, kubełkowe, lędźwiowe

-felgi 18 cali + opony 225 40 18

-uchwyt na telefon ( tylko nie wiem jaki tam pasuje bo nie dostałem go w zestawie)

-roleta bagażnika

-lekko przyciemniane boczne tylne i tylna szyba fabrycznie

-podgrzewana tylna szyba

-elektryczne, podgrzewane lusterka

-2x elektryczne szyby , 2x RPS ( ręczny podnośnik szyb :))

-czarna podsfitka

-szyberdach elektryczny

-pakiet światło

img0007zr.jpg

img0008hl.jpg

img0009ty.jpg

img0010zi.jpg

img0011cc.jpg

img0012zn.jpg

img0016e.jpg

Zrobiłem kilka zmian w aucie:) :

-RNS-E,

-zmieniarka,

-klimatyzowany schowek,

-przyciemnione szyby tył,

-wymienione pościerane przyciski.

qlgb.jpg

Opublikowano

Czarnuch to czarnuch gratki avaciora:decayed:

Opublikowano

Bardzo ładna B6 :wink:

Madz mała NAVI w zegarach i działa ci to :naughty: ?

****-system mówiący o natężeniu ruchu ( działa tylko wszędzie na zachód od polski )****

Opublikowano
  • Autor

navi działa ... ale niestety po niemiecku :(

a system mówiący o natężeniu ruchu to osobna skrzynka GPS pod kierownica i antena. kiedy jest korek wyłącza radio i mówi przez głośniki gdzie jest i jak objechać. mieszkam w holandii wiec to się sprawdza.

Opublikowano
  • Autor

super... zaraz wypróbuje to spolszczenie :) / dzieki

Opublikowano

Drugie zdjęcie jest mega :wink: świetnie współgrają te aluski z nadwoziem :slina: felgi mam takie jak Ty, ale moje nie robią takiego wrażenia ( ala chromu)...

PS: jak byś miał chwilę czasu to mógłbyś sprawdzić w bagażniku numer seryjny czytnika nawigacji? :wink: Bo u mnie ktoś go sobie wyjął... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

no i nagrałem to spolszczenie, wrzuciłem do napędu w samochodzie i nie przeczytał tego. a mało tego teraz po naciśnięciu przycisku NAVI , navigacja się nie włącza. hehe

---------- Post dopisany 09-07-2012 at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 22:37 ----------

numer seryjny czytnika navi jest z tyłu wiec musiał bym wykręcać go żebym mógł coś zobaczyć. trochę dużo zabawy z tym bo najpierw musiał bym rozkręcić cześć w której jest on zabudowany.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Ładny czarny dupowóz. Gratki :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dorzuciłem RNS-E, Schowek z lodówką i powymieniałem poprzecierane przyciski.

img0018zu.jpg

Opublikowano

Mody na plus kolego :good: Co dalej masz w planach? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

pakiet zewnętrzny S-Line , zawieszenie s line mam -25mm, zamierzam zrobić -45 do 50mm, no i szyby po przyciemniać.

.

Opublikowano

Gratuluje ladnej maszynki:wink:

Opublikowano

Cisza była przez jakiś czas a tutaj RNSik wpadł na pokład i inne. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.