Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Wrocław] Witam . Mam mały problem stuki ??


Krystian2290

Rekomendowane odpowiedzi

otóż niby w dieslu trzeba wyczuc sprzeglo gaz itd tak slyszalem bo jest troche inaczej niz w benzynie. Np trzeba wolniej puszczac sprzeglo itd , u mnie jest cos takiego, jak szybko puszcze sprzeglo to czuc hamowanie silnikiem(normalna sprawa) i do tego jakies trzzaski ;/ albo jak np jade dwójką i szybkko puszcze gaz tez jest hamowanie silnikiem i takie trzaskanie . to normalne z tym trzaskaniem czy co to ? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzaskania nie powinno być. Posłuchaj skað mniej więcej trzaska. Być może padnięte poduchy (podejrzyj) lub ze sprzęgłem coś nie halo. Ale stawiam na poduchy. Jak gasisz silnik, to też słychać podobne trzaski? Jak poszarpiesz przy ruszaniu sprzęgiełkiem, to też trzeszczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż niby w dieslu trzeba wyczuc sprzeglo gaz itd tak slyszalem bo jest troche inaczej niz w benzynie. Np trzeba wolniej puszczac sprzeglo itd , u mnie jest cos takiego, jak szybko puszcze sprzeglo to czuc hamowanie silnikiem(normalna sprawa) i do tego jakies trzzaski ;/ albo jak np jade dwójką i szybkko puszcze gaz tez jest hamowanie silnikiem i takie trzaskanie . to normalne z tym trzaskaniem czy co to ? Dzięki

Krystian....

Załozyles dwa te same watki...

Tak nie wolno...

W jednym juz koledzy Tobie odpowiadaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy gaszeniu nic nie słychac wszystko ładnie , najmocniej jest gdy chce szybko ruszyć na Jedynce lub na Wstecznym wtedy jak ostro ruszam jest mocne je...niecie (uderzenie) dlatego ruszam płynnie i jest ok żeby nic nie rozwalić ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem u siebie podobny objaw jakiś czas temu winą tego była poduszka pod silnikiem. Najlepiej zrób testa zaciągnij ręczny i spróbuj ruszać autem, a druga osoba niech patrzy na silnik (byle byś jej tylko nie przejechał :wink:) silnik będzie się "wyginał" na poduszkach, jak jakaś z nich będzie padnięta to to powinieneś zauważyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...