Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Ocena wykresów przed i po programie


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, po co te dywagacje, Panie kolego od AJM-a zrób te logi, jak nie masz na razie możliwości wgrać serii to zrób już na tym czipie te logi zobaczymy co tam siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany program usuniety, jest seria i na niej dmucha max 1.3 bar. Jutro jestem umowiony z macherem innym ktory wielu osobom dobre programy robil i jezdza, umowilem sie z nim jade robi program i zob jak mu pojdze jesli podobna da diagnoze jak ostatnia firma to wtedy logi tutaj wstawie. Te wykresy co tutaj zamiescilem widzial je i tez ich nie chwalil i mowil ze da sie lepiej zrobi, zobaczymy, jutro o 7 rano mam byc takze mysle po poludniu bedzie wiadomo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co jedziesz znowu robić program, skoro auto nie jest naprawione. Wrzuć dziś logi z tej serii nim ją znowu zamienisz na jakiś dziwny program od znachora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojade do chlopa robic program a przed zrobi logi i jak cos nie tak to nie robie programu tak sie umowilem, czas mnie nagli bo w niedziele uderzam do szwabi, najwyzej pojade na seri, program VAS nie czyta mi mojego silnika, mam jeszcze dostep do VAG tylko powiedzcie jakie to logi czy jak sie to nazywa trzeba zrobic bo kolezka obczaja dopiero VAGa

---------- Post dopisany 13-07-2012 at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2012 at 22:49 ----------

A wiec tak zrobilem program i jestem bardziej zadowolony niz z wczesniejszego, fakt mam mniej Nm za to wiecej Ps ale komfort jazdy o wiele lepszy. Po zrobieniu programu w innej firmie podjechalem do wczesniejszej firmy przedstawilem co i jak, nie wierzyli mi, schamowali zwrucili pieniadze, zachowali sie w porzadku. A o to wykres

75de8e475980fca7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak lepiej teraz.

nm cos maly ja w serii tyle mialem co ty po sofcie jedynie przebieg inny,mocy wyszlo sporo, a nm malo.a co z logami masz je?

no to chociaz fair sie zachowali ze oddali kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak logi mam ale jak je wstawic bo mi ich na kompie nie otwiera? A co do Nm to kolezka ktory robil powiedzial ze taki moment bezpieczny, a wedlug Ciebie ile do tej mocy mozn by dac Nm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...