Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)


JONNYxPL

Rekomendowane odpowiedzi

a no jest wypas;) fajnie by to wygladalo.. a doradzcie mi mam dekory w drewie jak zalozyc? czy pomalowac moje? chcialbym srebne bedzie to pasowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no jest wypas;) fajnie by to wygladalo.. a doradzcie mi mam dekory w drewie jak zalozyc? czy pomalowac moje? chcialbym srebne bedzie to pasowac??

najlepiej kup folię "Szczotkowane aluminium" i oblkej swoje dekory.

Aluminium szczotkowane szarpane ME-904 firmy 3M (2862821610) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

też miałem u siebie drewno a aktualnie mam:

50.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak by to u mnie wygladalo na dekorach? gdybym wstawil zdjecie srodka jestescie w stanie dodac dekory takie jak mi wyslales tą folie 3M?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vt Ci ktos zrobi i bedziesz mial jaki chcesz kolor:wink: wywal kilka nie potrzebnych elementow, cos zmien i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak by to u mnie wygladalo na dekorach? gdybym wstawil zdjecie srodka jestescie w stanie dodac dekory takie jak mi wyslales tą folie 3M?

kolego nie kombinuj tak bardzo jak co poniektórzy:facepalm:

zakładaj dekory w Piano Black

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to mam komplet dekorow tylko bez tej malej z lewej strony kierownicy do sprzedania za pare groszy to mozesz sobie potestowac.... jak cos to daj na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyglada to Piano Black?

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

Ramka Grila w czarny Mat :) no powiem robi robote

View image: DSC 0334

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ta audica stała pare lat temu w Rzeszowie w komiesie na Lwowskiej:D ogladalem ja i nawet na tel zdiecie mam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz odpale stary tel.. jak mam jeszcze te foty to wrzuce ich tu:D i ci udowodnie:D

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

MI sie wtdy bardzo podobała i mailem ja kupowac ale za niska była.. zderzakiem do ziemi siegała na kamykach:D ale wyglad boski:D

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

Zdj_cie002.jpg

<br /><br />

Zdj_cie003.jpg

<br /><br />

Twoj?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój:) no moze i stala w komisie:) ale to juz wiesz,,,wazne ze ja mam to autko i mi służy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz odpale stary tel.. jak mam jeszcze te foty to wrzuce ich tu:D i ci udowodnie:D

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

MI sie wtdy bardzo podobała i mailem ja kupowac ale za niska była.. zderzakiem do ziemi siegała na kamykach:D ale wyglad boski:D

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

http://s7.postimage.org/be0bsh0af/Zdj_cie002.jpg

<br /><br />

http://s7.postimage.org/iq5ry0iif/Zdj_cie003.jpg

<br /><br />

Twoj?????????

fakt ogladalem ja z 4-5 lat temu na allegro:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...