Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)


JONNYxPL

Rekomendowane odpowiedzi

Trroche do poprawienia jest 1 zdjal bym brewki i nakladki na klamki

srodek jakos spasowal ...

tylnie lampy mi nie podchodza

rozmiary felgi nie podales tylko opon ;)

Na poprzednim kole wygladala lepiej ....

Dzialaj dzialaj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu jest S4 oprócz zderzaka? :eusathink:

wes ty sie juz lepiej nie wypowiadaj bo sam byles nie lepszy tak samo pol wieku zdejmowales oznaczenia z klapy pseldo s4 czy co tam miales.

gdzie jest wydruczek z hamowni. nie jeden juz gadal ze ma nie wiadomo ile KM.

jakies aktualne foto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa mialem te zespolone VALEO to dziekuje tak swieca ze ledwo widac... ja długie mialem wlaczone to niektóry krótkie mial długsze niz ja dlugie. a pozatym kazdy ma inny gust tak ze jest ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie nie bede kłócił:) mi sie podoba wam nie musi :) to tyle w tym temacie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa mialem te zespolone VALEO to dziekuje tak swieca ze ledwo widac... ja długie mialem wlaczone to niektóry krótkie mial długsze niz ja dlugie. a pozatym kazdy ma inny gust tak ze jest ok:)

A nie uważasz że po kilkunastu latach odbłyśnik w lampach nie jest już taki jak kiedyś? Moje też świeciły tragicznie na długich jeszcze jakoś tam było ale na krótkich to jakbym latarką świecił przed autem, oddaj swoje polifty do jakiegoś zakładu który nałoży nową warstwę odbłyśnika i zobaczysz jak powinny świecić. Ja na twoim miejscu zamiast tych brzydkich lamp które masz teraz wysłałbym lampy to Gwerty-ego i przerobił je na bixenony :wink: Moim zdaniem te lampy są okropne :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuwa body od esy a te lampy no Twoj gust, lepiej bylo orginal przerobic na bixa i w czern walnac, zobacz jak moskal ma zrobione i jest o wiele lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego lampy moze i nie sa w moim guscie i kolegów z forum ale nie martw sie oni tak maja .... auto fajne i modz dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz kilku kolegów ktorzy podejrzewam załozyli to forum uwaza sie za ekspertów w dzedzinie tuningu modzeniu audi a4 i kazdy inny odstajacy od stereotypu ich myslenia jest ble ble :) rob tak jak uwazasz i tak jak czujesz to twojw auto i twoja układanka :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje auto Twój gust. Stare lampy jeśli jeszcze je masz, to wyślij do kolegi Gwerty na przeróbkę na Bixy i wtedy sobie załóż na auto i porównaj świecenie do tych, co masz teraz, nie mówię już o wyglądzie lamp. Poza tym te lampy za półtora roku będą świeciły tak samo, albo i gorzej, jak te poprzednie zespolone :wink: ogółem kolorek jest bardzo przyjemny, no i widać, że ktoś szedł w kierunku lifta, bo błotniki masz po lifcie, a auto przedliftowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze widziałem w realu te lampy i jak święcą i moim zdaniem nie robi jakiegoś to szału.. ja mam Valeo lampy od Grześka i w planach jest Bix i na pewno o niebo lepszy efekt niż te które masz;) koledzy trochę mają racji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam 2 cale komplety TYch Valeo z poprzedniej audi i teraz juz i z tej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...