Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trroche do poprawienia jest 1 zdjal bym brewki i nakladki na klamki

srodek jakos spasowal ...

tylnie lampy mi nie podchodza

rozmiary felgi nie podales tylko opon ;)

Na poprzednim kole wygladala lepiej ....

Dzialaj dzialaj ...

Opublikowano

jak wyżej + zdejmij te znaczki s-line :facepalm: a poprzednie koło :slina:

Opublikowano

no poprzednie kolo bylo:kox: ludzie nie doceniaja tego co maja :naughty:

Opublikowano

Ładna furka :) Stare fele były lepsze, Brewki i nakładki na klamki out ;) Środek do poprawy i będzie cacuszko :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Co tu jest S4 oprócz zderzaka? :eusathink:

wes ty sie juz lepiej nie wypowiadaj bo sam byles nie lepszy tak samo pol wieku zdejmowales oznaczenia z klapy pseldo s4 czy co tam miales.

gdzie jest wydruczek z hamowni. nie jeden juz gadal ze ma nie wiadomo ile KM.

jakies aktualne foto?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły nowe Lampy:)

DSC_0323.jpg

Opublikowano

W złym kierunku zmierzasz... :whistling:

Opublikowano

zawsze wiedzialem ze spod krakowskiego wieje wsia :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

taaa mialem te zespolone VALEO to dziekuje tak swieca ze ledwo widac... ja długie mialem wlaczone to niektóry krótkie mial długsze niz ja dlugie. a pozatym kazdy ma inny gust tak ze jest ok:)

Opublikowano

Gust się ma...albo się nie ma - tyle w temacie :wink:

A co do valeo to może odbłyśnik był wypalony po prostu...

Opublikowano
  • Autor

a ja sie nie bede kłócił:) mi sie podoba wam nie musi :) to tyle w tym temacie:D

Opublikowano
taaa mialem te zespolone VALEO to dziekuje tak swieca ze ledwo widac... ja długie mialem wlaczone to niektóry krótkie mial długsze niz ja dlugie. a pozatym kazdy ma inny gust tak ze jest ok:)

A nie uważasz że po kilkunastu latach odbłyśnik w lampach nie jest już taki jak kiedyś? Moje też świeciły tragicznie na długich jeszcze jakoś tam było ale na krótkich to jakbym latarką świecił przed autem, oddaj swoje polifty do jakiegoś zakładu który nałoży nową warstwę odbłyśnika i zobaczysz jak powinny świecić. Ja na twoim miejscu zamiast tych brzydkich lamp które masz teraz wysłałbym lampy to Gwerty-ego i przerobił je na bixenony :wink: Moim zdaniem te lampy są okropne :thumbdown:

Opublikowano

kuwa body od esy a te lampy no Twoj gust, lepiej bylo orginal przerobic na bixa i w czern walnac, zobacz jak moskal ma zrobione i jest o wiele lepiej

Opublikowano

lampy straszne...:facepalm:

Opublikowano

kolego lampy moze i nie sa w moim guscie i kolegów z forum ale nie martw sie oni tak maja .... auto fajne i modz dalej

Opublikowano
  • Autor

przynajmniej jeden kolega nie dobija juz na początku:) Dzieki

Opublikowano

wiesz kilku kolegów ktorzy podejrzewam załozyli to forum uwaza sie za ekspertów w dzedzinie tuningu modzeniu audi a4 i kazdy inny odstajacy od stereotypu ich myslenia jest ble ble :) rob tak jak uwazasz i tak jak czujesz to twojw auto i twoja układanka :) pozdro

Opublikowano

Twoje auto Twój gust. Stare lampy jeśli jeszcze je masz, to wyślij do kolegi Gwerty na przeróbkę na Bixy i wtedy sobie załóż na auto i porównaj świecenie do tych, co masz teraz, nie mówię już o wyglądzie lamp. Poza tym te lampy za półtora roku będą świeciły tak samo, albo i gorzej, jak te poprzednie zespolone :wink: ogółem kolorek jest bardzo przyjemny, no i widać, że ktoś szedł w kierunku lifta, bo błotniki masz po lifcie, a auto przedliftowe :wink:

Opublikowano

szczerze widziałem w realu te lampy i jak święcą i moim zdaniem nie robi jakiegoś to szału.. ja mam Valeo lampy od Grześka i w planach jest Bix i na pewno o niebo lepszy efekt niż te które masz;) koledzy trochę mają racji

Opublikowano
  • Autor

ja juz mam 2 cale komplety TYch Valeo z poprzedniej audi i teraz juz i z tej:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.